عزیزی خادم با رأی قاطع هیئت رئیسه عزل شد

به گزارش مجله پریها، جلسه سرنوشت ساز هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با رأی قاطع اعضا و عزل شهاب الدین عزیزی خادم به سرانجام رسید.

عزیزی خادم با رأی قاطع هیئت رئیسه عزل شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در جلسه صبح امروز (پنجشنبه) هیئت رئیسه که در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید، هر 8 نفر به عزل شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون رأی دادند تا دوران خوبان عالم و مقربین درگاه الهی در فدراسیون فوتبال پس از 355 روز به خاتمه برسد.عزیزی خادم 10 اسفند سال 1399 به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود.

طبق اساسنامه، حضور حیدر بهاروند و حمیدرضا مهرعلی نواب رئیس اول و دوم فدراسیون فوتبال در فدراسیون و هیئت رئیسه غیرقانونی است و به همین علت این دو اجازه حضور در جلسه را پیدا نکردند تا تعداد افراد دارای حق به 8 نفر برسد. هر 8 نفر به برکناری عزیزی خادم رأی دادند تا او با رأی قاطع از فدراسیون خداحافظی کند.

مهرداد سراجی، احسان اصولی، بهرام رضاییان، احمدرضا براتی، میرشاد ماجدی، شهره موسوی، طهمورث حیدری و خداداد افشاریان اعضای حاضر در نشست برکناری رئیس فدراسیون بودند. عزیزی خادم نیز در هیئت رئیسه حاضر بود اما چون رأی گیری درباره خودش بود، حق رأی نداشت.

طبق اساسنامه ظرف مدت سه ماه، مجمع فدراسیون فوتبال باید برگزار و موضوع برکناری عزیزی خادم در آنجا به رأی گذاشته گردد. در این مدت فدراسیون با سرپرست اداره خواهد شد. قرار است سرپرست فدراسیون در جلسه هیئت رئیسه انتخاب گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4595

به "عزیزی خادم با رأی قاطع هیئت رئیسه عزل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم با رأی قاطع هیئت رئیسه عزل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید