صدای پای فرهاد مجیدی شنیده می گردد!

به گزارش مجله پریها، طرفداری نوشت: نتایج بازی های اخیر استقلال در لیگ برتر فشار ها را روی محمود فکری و کادرفنی اش افزایش داد و بعضی شایعات مبنی بر برکناری محمود فکری اطراف باشگاه استقلال مطرح شد، اما در سرانجام پس از برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه شایعه شد که باشگاه به محمود فکری اولتیماتوم داده است.

صدای پای فرهاد مجیدی شنیده می گردد!

روز پنجشنبه احمد مددی در مصاحبه ای مدعی شد استفاده از واژه فعلا برای حمایت از کادر فنی استقلال اشتباه است و تا سرانجام فصل از استقلالی ترین کادر فنی فصول اخیر استقلال حمایت خواهد نمود.

هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال در روز های اخیر ژست حمایت از محمود فکری را به خود گرفته اند و این اتفاقات در حالی اتفاق افتاده که شایعات اطراف باشگاه استقلال خبر از اولتیماتوم به محمود فکری می دهند. ظاهرا این حمایت ها تنها ظاهر قضیه است و خود محمود فکری هم به این قضیه آگاهی دارد اگر در بازی های بعدی استقلال نتواند نتیجه بگیرد قطعا برکنار می گردد و هیات مدیره هم ژست حمایت گرفته اند تا پس از این که فکری نتوانست نتایج مطلوبی را کسب کند، کادرفنی، اولتیماتوم را بهانه ناکامی ها نکند.

آبی های تهران در بازی های آینده باید به مصاف مس رفسنجان، فولاد، پیکان (جام حذفی) و ماشین سازی بروند.

شرایط استقلال به گونه ای است که اگر آبی های تهران نتوانند مقابل مس رفسنجان و فولاد نتیجه بگیرند، ممکن است کادرفنی این تیم حتی به بازی مقابل ماشین سازی هم نرسد البته در این بین آبی ها باید در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به مصاف پیکان بروند و اگر استقلال مقابل مس و فولاد نتیجه نگیرد، کادرفنی استقلال به بازی جام حذفی نیز نخواهد رسید.

خود محمود فکری هم قطعا می داند این شرایط اطراف تیمش حاکم است و خبری از حمایت تا سرانجام فصل نیست. بعضی بازیکنان استقلال در این روز ها با هم متحد شده اند تا هر طور شده فکری نتایج مطلوب را کسب کند و اخراج نگردد، اما فرهاد مجیدی که فصول اخیر همیشه به عنوان اصلی ترین آلترناتیو های سرمربیان استقلال بوده، نزدیک ترین گزینه به نیمکت استقلال است و شنیده ها حاکی از آن است هیات مدیره استقلال از همین الان جانشین فکری را معین نموده اند و پس از اخراج فکری، فرهاد مجیدی جایگزین او می گردد.

پ. ن: احمد مددی در مصاحبه اش از کادر فنی فعلی استقلال به عنوان استقلالی ترین کادر فنی فصول اخیر استقلال یاد کرد. اعضای هیات مدیره که تا همین چند شب پیش به کانال های تلگرامی خط می دادند فکری تا ساعتی دیگر برکنار می گردد، حالا در موضع سکوت هستند و هیچ نمی گویند، اما فکری خودش خوب می داند حتی با جانشین او نیز به توافق رسیده اند و فقط نتایج استقلال می تواند محمود فکری را در این تیم حفظ کند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4023

به "صدای پای فرهاد مجیدی شنیده می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای پای فرهاد مجیدی شنیده می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید