رکورد خوب تراکتور در بازی های خانگی، سپاهان قوی ترین میهمان

به گزارش پریها، با گذشت 6 هفته از رقابتهای لیگ برتر، دو تیم سپاهان و تراکتور هر کدام با 14 امتیاز رده های اول و دوم جدول را در اختیار دارند و گل گهر به همراه شاهین بوشهر با 3 و یک امتیاز در دو رده انتهایی قرار گرفته اند.

رکورد خوب تراکتور در بازی های خانگی، سپاهان قوی ترین میهمان

عملکرد سپاهان در خانه و خارج از خانه شبیه به هم است. شاگردان قلعه نویی نیمی از این امتیازات را در خانه و نیمی را خارج از خانه گرفته اند. اما عملکرد شاگردان دنیزلی در خانه و خارج از خانه متفاوت است. سرخ پوشان تبریز با 100درصد پیروزی در بازیهای خانگی، 9 امتیاز در تبریز به دست آورده و حاصل بازیهای خارج از خانه این تیم تنها 5 امتیاز است.

سپاهان با 7 امتیاز خارج از خانه و به لطف گلزنی بهتر، عملکردی فراتر از شهر خودرو و فولادی که آنها هم 7 امتیاز خارج از خانه را دارند ارائه داده تا در صدر جدول میهمانان قرار داشته باشد.

ضعیف ترین عملکرد در حالت میهمان هم به شاهین بوشهر با 3 شکست از 3 بازی تعلق دارد. ماشین سازی هم با کسب یک امتیاز خارج از خانه دومین تیم ضعیف میهمان است.

در بازیهای خانگی تراکتور تبریز با 3 پیروزی در 3 بازی و کسب 9 امتیاز، بهترین عملکرد را دارد و بعد از تبریزی ها نساجی و سپاهان با 7 امتیاز رده های بعدی را در اختیار دارند.

ضعیف ترین میزبان شاهین بوشهر با کسب یک امتیاز از 3 بازی است و دومین تیم ضعیف میزبان فولاد است.

فولادی ها که امتیازات خوبی از بازیهای خارج از خانه به دست آورده اند، در خانه عملکردی ضعیف داشتند و از 3 بازی با یک شکست و دو مساوی، تنها 2 امتیاز اندوخته اند تا بعد از شاهین بوشهر دومین میزبان ضعیف تا خاتمه هفته ششم باشند. فولاد تنها تیم حاضر در مسابقات است که هنوز در ورزشگاه خانگی اش پیروز به گلزنی نشده است.

خطرناک ترین میزبان تیم پیکان با 8 گل زده در خانه است که همین تیم با 7 گل، دارای بیشترین گل خورده در بازیهای خانگی هم می باشد.

پیروز ترین خط حمله در بازیهای خارج از خانه نساجی با 6 گل زده است. شاهین بوشهر با 8 گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی در بازیهای خارج از خانه را دارد. ماشین سازی و نساجی نیز با 6 گل خورده در خانه حریفان، دیگر تیم های آسیب پذیر خارج از خانه هستند.

پرسپولیس که در جدول کلی مسابقات در جایگاه هفتم قرار گرفته است، در جدول بازیهای خانگی با 6 امتیاز در رده ششم و در جدول بازیهای خارج از خانه با 3 امتیاز در رده هشتم قرار گرفته است.

تیم فوتبال استقلال هم که در جدول کلی مسابقات با 6 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفته است، در جدول بازیهای خارج از خانه با 2 امتیاز در رده یازدهم و در جدول بازیهای خانگی با 4 امتیاز در رده دهم قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2906

به "رکورد خوب تراکتور در بازی های خانگی، سپاهان قوی ترین میهمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد خوب تراکتور در بازی های خانگی، سپاهان قوی ترین میهمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید