رضایت بشار رسن از تجربه حضور در پرسپولیس

به گزارش مجله پریها، هافبک عراقی پرسپولیس تاکید نمود که از حضور در پرسپولیس و لیگ ایران رضایت دارد. اما به نظر می رسد که این بازیکن خود را آماده جدایی از این تیم می نماید.

رضایت بشار رسن از تجربه حضور در پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اخبار العراق، بشار رسن یکی از خریدهای خوب خارجی پرسپولیس بوده است که سومین فصل حضورش را در سرخ پوشان تجربه می نماید.

او درباره بازی در لیگ ایران گفت: من در این سه سالی که در لیگ ایران بازی نموده ام به خوبی با فرهنگ این کشور آشنا شده ام و گذشته از هماهنگی با بازیکنان خارجی بازی کردن زیر فشار زیاد طرفداران را هم تجربه نموده ام. یک بازیکن باید در انتخاب تیم خود تمرکز بالایی داشته باشد تا زمینه موفقیت برای او فراهم گردد.

بشار ادامه داد: لیگ عراق بازیکن بااستعداد زیادی دارد اما متاسفانه با توجه به شرایطی که داشته است نتوانسته تا از این سرمایه های خود استفاده کند و بازیکنان بااستعداد راهی لیگ های دیگر می گردد. لیگ ایران جزو لیگ های نیست که زیاد زیر ذره بین رسانه ای باشد و کوشش می کنم تا در انتخاب بعدی خود که شاید اروپا و یا شاید هم لیگ کشورهای خلیج باشد بیشتر دیده شوم.

طبق اعلام سایت اخبار العراق بشار رسن بعد از آنکه دو فصل در پرسپولیس بازی کرد قراردادش را دو سال دیگر هم با این تیم تمدید نموده و به این ترتیب او یک فصل دیگر با سرخ پوشان قرارداد دارد.

با این حال خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس در تابستان به گوش می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3427

به "رضایت بشار رسن از تجربه حضور در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت بشار رسن از تجربه حضور در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید