دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر بلندگوی ورزشگاه آزادی

به گزارش مجله پریها، پس از اینکه قرار شد رقابت های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار گردد، تیم های ایرانی هم با الگوبرداری از باشگاه های اروپایی، صدای هیاهو و تشویق تماشاگران خود در دوران قبل از کرونا را به وسیله بلندگوهای استادیوم پخش می نمایند تا موجب افزایش روحیه بازیکنان شوند.

دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر بلندگوی ورزشگاه آزادی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

استقلالی ها تأکید دارند سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نباید اختیار بلندگوهای ورزشگاه آزادی را به پرسپولیس بسپارند، چون در صورت وقوع چنین اتفاقی، به معنای واقعی کلمه در حق استقلال ظلم می شود.

به گزارش خبر ورزشی، بر اساس قرعه کشی، استقلال و پرسپولیس باید در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف همدیگر بروند. جدالی که چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار خواهد شد. بدون شک سکوهای خالی موجب کاهش جذابیت این مسابقه می شود، اما از حواشی مربوط به آن کم نمی کند. اتفاقاً از عصر پنج شنبه ماجراها و دعواهای مربوط به دربی پایتخت استارت خورد و به نظر می رسد این هفته پس از خاتمه رقابت های لیگ برتر، شاهد افزایش این حواشی نیز باشیم.

پس از اینکه قرار شد رقابت های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شود، تیم های ایرانی هم با الگوبرداری از باشگاه های اروپایی، صدای هیاهو و تشویق تماشاگران خود در دوران قبل از کرونا را به وسیله بلندگوهای ورزشگاه پخش می نمایند تا موجب افزایش روحیه بازیکنان شوند.

البته بماند که گاهی اوقات کیفیت نامناسب پخش این صداها باعث اعتراض خود بازیکنان و مربیان هم می شود. ظاهراً اولین ماجرای تقابل استقلال و پرسپولیس به همین مسئله بازمی شود. استقلالی ها تأکید دارند اگرچه براساس قرعه، پرسپولیس میزبان این مسابقه محسوب می شود ولی در تمام سالیان گذشته، میزبانی و مهمانی برای این جدال بی معنا بوده و اصلاً نباید آن را با شکل میزبانی اروپایی ها مقایسه کرد بنابراین حالا که تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را ندارند، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نباید اختیار بلندگوهای ورزشگاه آزادی را به پرسپولیس بسپارند، چون در صورت وقوع چنین اتفاقی، به معنای واقعی کلمه در حق استقلال ظلم می شود.

استقلالی ها تأکید دارند در تمام مسابقات 20 سال اخیر، میزان تماشاگران دو تیم تقریباً برابر بوده و بلندگوهای ورزشگاه آزادی هنگام برگزاری جدال چهارشنبه هفته آینده یا باید به طور کامل خاموش باشد یا اینکه میان هر دو تیم تقسیم شود. البته شنیدیم طرحی هم پیشنهاد شده که به موجب آن، در اغلب دقایق مسابقه صدای هیاهوی تماشاگران البته بدون حمایت از تیم خاصی توسط بلندگوها پخش شود تا هیجان بازی را افزایش دهد و در عین حال موجب عدم اختلاف میان دو تیم بر سر استفاده از چنین مزیتی شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3627

به "دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر بلندگوی ورزشگاه آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر بلندگوی ورزشگاه آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید