جشنواره فیلم فجر مخاطب یک سال سالن های سینما را بیمه می نماید

به گزارش مجله پریها، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در مصاحبه با خبرنگاران درباره آخرین وضعیت سینماهایی که قرار است در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشند، گفت: تا امروز نزدیک به 55 سالن سینما برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام آمادگی نموده اند. در این میان می توان گفت اکثر پردیس های سینمایی برای حضور در این دوره از جشنواره اعلام آمادگی نموده اند، همچنین تک سالن ها نیز علاقه خود برای حضور در جشنواره را بیان نموده اند.

جشنواره فیلم فجر مخاطب یک سال سالن های سینما را بیمه می نماید

وی تاکید نمود: اکثر متقاضیان چه پردیس های سینمایی و چه تک سالن ها تاکید نموده اند که برای حضور در جشنواره فیلم فجر تمام ایرادها و مسائل سالن های خود را رفع نمایند.

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه با همان عشقی که صاحبان فیلم ها برای حضور در جشنواره فیلم فجر دارند، مدیران سینمایی نیز نسبت به این مساله علاقه مند هستند، شرح داد: خوشبختانه علاقمندی سینماداران برای حضور در این دوره از جشنواره فیلم فجر مثال زدنی است. در واقع می توان گفت که سینماهایی که در جشنواره حضور دارند، در ادامه از فروش خوبی در طول سال برخوردار هستند و جشنواره مخاطب یک سالن سالن های سینما را بیمه می نماید.

فرجی ادامه داد: البته این را باید بگویم بر اساس تعداد اکران فیلم ها، محدودیت جایگاه خواهیم داشت، در همین راستا سالن های کم کیفیت و یا سالن هایی که مخاطب چندانی ندارد از این لیست حذف می شوند، در نهایت می توان گفت 22 سالن سینما برای حضور در جشنواره انتخاب خواهند شد.

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تاکید نمود: سینماهای مردمی و کیفیت آن برای جشنواره فیلم فجر، از اهمیت بسیاری برخوردار است، که البته پراکندگی جغرافیایی در انتخاب سالن های سینما هم دارای اهمیت است.

فرجی در انتها گفت: با توجه به استقبال از بخش مردمی جشنواره فیلم فجر، از مخاطبان می خواهیم که در هنگام خرید بلیت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهند، چرا که ممکن است سهم کمی برای بلیت گیشه در طول جشنواره در نظر گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2127

به "جشنواره فیلم فجر مخاطب یک سال سالن های سینما را بیمه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره فیلم فجر مخاطب یک سال سالن های سینما را بیمه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید