تماشاگران نساجی بیشترین سهم را درپیروزی برابر فولاد داشتند

به گزارش پریها، مجید جلالی پس ازپیروزی 2برصفر تیمش نساجی مازندران برابر فولاد خوزستان در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور درجمع خبرنگاران در قائمشهر اضافه نمود: از بازیکنانم وهوداران و نقش تاثیرگذاری که آنها دراین بازی داشتند، تشکر می کنم، اوج فداکاری بازیکنانم درزمین بوده و با تعهد زیاد نسبت به کار تیمی پیروز به کسب پیروزی برابر فولاد شدند.

تماشاگران نساجی بیشترین سهم را درپیروزی برابر فولاد داشتند

وی ادامه داد: تیم فولاد خوزستان را دربهترین شرایط امتیازگیری خودش قرار داشت، شکست دادیم و در طول مسابقه هم حتی موقعیت خطرساز به آنها نداده بودیم.

سرمربی تیم نساجی مازندران، ادامه داد: هرچند روش ما برای این بازی به گونه بود که درمقاطعی به آنها اجازه حضور در زمین خودمان واستفاده از ضدحمله را دربرنامه داشتیم که دستاورد آن چندین موقعیت روبه جلو گلزنی برای مهاجمان ما بود.

جلالی در پاسخ به پرشی راجب دافعه بازیکن خارجی تیم نساجی گفت: این بازیکن سرعتی بوده و تا زمانی که در زمین حضور داشت، کار خود را مطابق خواسته های کادرفنی انجام داد.

از سرمربی تیم نساجی مازندران درخصوص دروازه بان امروز تیمش برابر فولاد پرسشش شده بود، که جلالی پاسخ داد: من تا پیش از چهار مسابقه گذشته شاید اعتقاد کمتری به محمدامین رضایی داشتم ، اما عملکرد فوق العاده او در بازی گذشته و به خصوص دراین بازی اعتماد کامل کادرفنی را جلب کرد وخیالمان از بابت دروازه جمع شد.

وی درجمع بندی خود از بازی امروز نساجی برابر فولاد گفت، که امروز روز خوب نساجی مازندران بوده ودر روزی که حمایت حداکثری تماشاچیان پشت سرما بوده، وبهترین شرایط خودمان قرارداشتیم به 3 امتیاز بازی رسیدیم.

تیم نساجی با کسب 3 امتیاز ارزشمند برابر فولاد خوزستان 21 امتیازی شد وبا یک پله به رده نهم جدول رده بندی مسابقات صعود کرد.

نساجی مازندران درچارچوب هفته نوزدهم مسابقات عصرجمعه در حضور بیش از 15هزار تماشاگر استادیوم شهیدوطنی قائمشهر با نتیجه 2برصفر تیم فولاد خوزستان را با شکست بدرقه کرد.

تیم فوتبال نساجی مازندران درچارچوب هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روزجمعه 10 اسفندماه در دیداری بیرون از خانه به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان می رود. نساجی یکم شهریور واز هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر دربازی رفت برابر تیم نفت مسجد سلیمان درقائمشهر، این تیم را با نتیجه یک برصفر شکست داده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2305

به "تماشاگران نساجی بیشترین سهم را درپیروزی برابر فولاد داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگران نساجی بیشترین سهم را درپیروزی برابر فولاد داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید