تساوی یاران برانکو و گل محمدی در 90 دقیقه، ادامه کوشش های پرسپولیس و پدیده در وقت های اضافه

به گزارش مجله پریها، مصاف پرسپولیس و پدیده در چارچوب جام حذفی با تساوی یک بر یک انتها یافت.

تساوی یاران برانکو و گل محمدی در 90 دقیقه، ادامه کوشش های پرسپولیس و پدیده در وقت های اضافه

به گزارش خبرنگاران، از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، پرسپولیس از ساعت 17:15 امروز (دوشنبه) در استادیوم آزادی میزبان پدیده بود. این دیدار در با تساوی یک بر یک سرانجام یافت و به وقت های اضافه رفت.

نیمه نخست

شاگردان گل محمدی بهتر از حریف بازی را آغاز کردند و در دقیقه دوم این دیدار به طور جدی دروازه بیرانوند تهدید شد که مهدی شیری از روی خط توپ را دور کرد.

گل: پدیده در ادامه بازی خوب و هجومی خود، توانست در دقیقه 12 روی ضد حمله تند و تیز، خط دفاع پرسپولیس را غافلگیر کرد و محمدمهدی مهدی خانی در موقعیت تک به تک با علیرضا بیرانوند توپ را به سمت دروازه شوت زد که کوشش مصلح برای جلوگیری از ورود توپ به دروازه کافی نبود و توپ با دخالت این بازیکن به گل پدیده تبدیل شد.

گل: در دقیقه بیستم این دیدار پرسپولیس با ارسال مهدی ترابی از روی کرنر و ضربه سر شایان مصلح به گل تساوی دست یافت. مصلح با این گل، توانست ناکامی در جلوگیری از گل پدیده را جبران کند.

در ادامه بازی پایاپای شد اما هر دو تیم به دنبال زدن گل پیروزی بخش بودند که در دقیقه 23، پدیده حمله دیگری را تدارک دید که این بار بیرانوند زودتر از بازیکن حریف، توپ را گرفت که در ادامه به یک درگیری جزئی هم ختم شد.

نیمه دوم

با آغاز نیمه دوم، از حملات دو تیم در نیمه نخست کاسته شد و در معدود موقعیت های ابتدای این نیمه، پرسپولیس در دقیقه 60 دروازه فراهانی را تهدید کرد. دقایقی بعد مهدی ترابی با عبور از خط دفاعی پدیده، با فراهانی تک به تک شد و با عبور از این دروازه بان، در شرایط نه چندان مساعد شوت زد که توپ به تور کناره دروازه اصابت کرد.

پرسپولیسی ها که علاقه ای به تساوی خانگی و 120 دقیقه ای شدن بازی نداشتند، بر فشار حملات خود افزودند اما دفاع پرتعداد پدیده در برابر حملات یاران برانکو ایستاد و اجازه گلزنی به این تیم را نداد. در دقیقه 77 این دیدار، کمال کامیابی نیا با ضربه سر دروازه فراهانی را تهدید کرد.

دقایقی بعد علی علیپور با ضربه سر محکم خود فراهانی را به زحمت انداخت و این توپ هم گل نشد تا کماکان بازی بدون گل دنبال گردد. در نهایت کوشش دو تیم در نیمه دوم جواب نداد و بازی با تساوی یک بر یک سرانجام یافت تا چهره تیم پیروزی در وقت های اضافه یا ضربات پنالتی تعیین گردد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (محمد نادری 88)، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی نیا، احمد نورالله ی، سروش رفیعی (بشار رسن 60)، سیامک نعمتی (ماریو بودیمیر 72)، مهدی ترابی و علی علیپور.

ترکیب پدیده: میلاد فراهانی، محمدحسین مرادمند (کارت زرد)، سید عبدالله حسینی، مرتضی منصوری، علی نعمتی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، محمد قاسمی نژاد، امین قاسمی نژاد، محمدمهدی مهدی خانی (ابوالفضل صدری 3+90) و یونس شاکری (کارت زرد).

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2265

به "تساوی یاران برانکو و گل محمدی در 90 دقیقه، ادامه کوشش های پرسپولیس و پدیده در وقت های اضافه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی یاران برانکو و گل محمدی در 90 دقیقه، ادامه کوشش های پرسپولیس و پدیده در وقت های اضافه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید