تحقق 97 درصدی اهداف درآمدزایی رایتل در 2 ماهه نخست امسال، افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از رایتل طی امسال

به گزارش پریها، عضو هیأت مدیره و سرپرست مدیریت عامل رایتل، گفت: طی ماه های اخیر و با در دستور کار قرار دریافت اولویت ارائه خدمات و سرویس های متناسب با احتیاج مشترکان رایتل، 97 درصد از اهداف درآمدی این اپراتور در دو ماهه نخست سال 98 محقق شد.

تحقق 97 درصدی اهداف درآمدزایی رایتل در 2 ماهه نخست امسال، افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از رایتل طی امسال

سعید کریم زاده، عضو هیأت مدیره و سرپرست مدیریت عامل رایتل در جلسه شورای معاونین این اپراتور، از تحقق 97 درصدی اهداف درآمدی رایتل در دو ماهه نخست امسال اطلاع داد.

کریم زاده، گفت: در انتها سال 97 و در بحث درآمدزایی، اهداف ماهانه ای برای سه ماهه نخست سال 98 مشخص شد که این شرکت با هدف گذاری صحیح و کاربردی در ارائه خدمات متناسب با احتیاج مخاطبان، ارائه طرح ها و بسته های جذاب و افزایش فروش سیم کارت، پیروز شد تا درآمد اپراتور را به صورت قابل توجهی افزایش دهد و 97 درصد از اهداف درآمدزایی رایتل در دوماهه نخست امسال محقق شد.

به گزارش خبرنگار سیتنا، سرپرست مدیریت عامل رایتل در تشریح نحوه افزایش درآمدزایی این اپراتور، گفت: میزان استقبال مشترکین از بسته های خدمات محور از جمله طرح تامین اجتماعی، باعث شد تا سهم استفاده از خدمات متنوع رایتل به میزان قابل قبولی افزایش یابد.

وی ابراز امیدواری کرد که با روند سیاست های پیش رو، تعداد مشترکان و سهم استفاده از خدمات و سرویس های رایتل طی ماه های آینده افزایش چشم گیری را به همراه داشته باشد و تعداد مشترکین وفادار این اپراتور نیز روز به روز افزایش یابد.

کریم زاده تاکید نمود: انتظار می رود با برنامه ریزی ها و سیاست های مدیریتی رایتل در امسال بتوانیم شاهد شروع فصل نوین در حوزه عملکردی این اپراتور به منظور استفاده حداکثری همه ذینفعان از این منافع، به خصوص اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی و افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از رایتل باشیم.

وی در انتها گفت: با توجه به برنامه ریزی این اپراتور در امسال برای ورود به بازار بورس، ارائه آمار و اطلاعات صحیح بر پایه شفافیت در دستور کار مدیران و پرسنل رایتل واقع شده است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2503

به "تحقق 97 درصدی اهداف درآمدزایی رایتل در 2 ماهه نخست امسال، افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از رایتل طی امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق 97 درصدی اهداف درآمدزایی رایتل در 2 ماهه نخست امسال، افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از رایتل طی امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید