نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

 دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت انجام خواهد شد که برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها از فردا روی آنتن شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌رود.

نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

روابط عمومی رسانه ملی، جداولی را برای پخش برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تصویب کرده است. طبق قرعه کشی انجام گرفته برای تعیین زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری، از عصر روز چهارشنبه 6 اردیبهشت مردم می‌توانند از طریق تلویزیون و رادیو این برنامه ها را مشاهده یا بشنوند.

در روز چهارشنبه شبکه یک سیما در ساعت 22:00 گفت و گوی سید مصطفی هاشمی طبا را با مردم  به مدت 45 دقیقه پخش خواهد کرد. در این برنامه که بدون مجری خواهد بود، این نامزد ضمن معرفی خود، برنامه هایش را برای مردم تشریح خواهد کرد. شبکه دو سیما نیز در روز چهارشنبه گفت و گوی ویژه خبری با سید ابراهیم رئیسی خواهد داشت.

در رادیو نیز عصر روز چهارشنبه در ساعت 17:30 مخاطبان رادیو ایران شنونده صدای اسحاق جهانگیری هستند. در این گفت و گوی رادیویی 45 دقیقه مهلت دارد به معرفی خود و برنامه های خود بپردازد.

رادیو ایران در ساعت 22:45 دقیقه چهارشنبه 6  اردیبهشت، صدای گفت و گوی خبری با سید ابراهیم رئیسی را پخش خواهد کرد.

اخبار و مقالات مرتبط با "نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری"

حسن روحانی در پیغامی پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات شب گذشته تبریک گفت.

با اعلام شدن نتایج انتخابات روسیه در روز گذشته ولادیمیر پوتین باز تا سال 2024 رئیس جمهور روسیه شد. یان برای چهارمین بار در یک دوره شش ساله است.

حضرت آیت الله خامنه ای مردم سالاری و انتخابات را نعمت بزرگی دانستند و گفتند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است و سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است که رئیس قوه مجریه را انتخاب می کنند.

چوئه ریونگ هائه که از او به عنوان مقام شماره دو کره شمالی یاد می گردد در سفری به کوبا با مقام های این کشور درخصوص راه های بهبود روابط دوجانبه مذاکره کرد.

به "نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری" امتیاز دهید

1 کاربر به "نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با نخستین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید