تبریز، بخشی زاده: فردا با قدرتمندترین و پرمهره ترین تراکتورسازی تاریخ روبه رو می شویم، تبریز بهترین هواداران ایران را دارد

به گزارش مجله پریها، سرمربی موقت تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اعتقاد دارد، تبریز بهترین هواداران و فوتبالدوستان دنیا را دارد.

تبریز، بخشی زاده: فردا با قدرتمندترین و پرمهره ترین تراکتورسازی تاریخ روبه رو می شویم، تبریز بهترین هواداران ایران را دارد

به گزارش خبرنگاران از تبریز، یوسف بخشی زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: امروز مبلغی از قرارداد بچه ها تهیه و به حساب شان ریخته شد. ان شاءالله فردا و بعد از بازی، تیم های آذربایجان سربلند از زمین مسابقه خارج شوند.

وی در مورد تغییراتی که در تیمش ایجاد نموده است، گفت: ما هیچ تغییراتی نتوانستیم در تیم ایجاد کنیم. ما شش مصدوم داریم و فردا با تراکتورسازی روبه رو می شویم که قدرتمندترین و پرمهره ترین تراکتورسازی تاریخ لیگ است. ما هم ناامید نیستیم و بچه ها همه شاداب هستند. ما چهار بازی اول لیگ را هم می توانستیم برنده باشیم، اما بدشانسی آوردیم و مشکلاتی هم بود که به لحاظ بدنی بچه ها کم آوردند. ان شاءالله یک بازی خوب مقابل تراکتورسازی انجام دهیم و بازیکنانم سربلند از زمین خارج شوند.

سرمربی موقت تیم فوتبال ماشین سازی تبریز همچنین خاطر نشان کرد: بچه ها شاداب هستند و برای مصدوم ها جایگزین داریم، اما بازیکنان جایگزین کسانی نیستند که بتوانند کار را در بیاروند. ما به دنبال مساوی هم نیستیم و برای سه امتیاز به زمین می رویم و به این سه امتیاز هم احتیاج داریم. تراکتورسازی در این هفته ها جا افتاده است. این تیم هم پرمهره است و هم تاکتیکی بازی می نماید، اما ما هم آنها را بررسی نموده ایم و نقطه ضعف و قدرت شان را شناسایی نموده ایم. امیدواریم از نقطه ضعف این تیم استفاده و نقاط قوت شان را هم مهار کنیم تا در نهایت تیمم سربلند باشد.

بخشی زاده در پاسخ به این پرسش که آیا خودش سابقه بازی در تیم تراکتورسازی را دارد یا خیر، گفت: بله، من سه الی چهار سال در خدمت تراکتورسازی بوده ام، اما الان تیم من ماشین سازی است. تماشاگران تبریز همیشه به فوتبالیست های این شهر محبت داشته اند. آن زمانی که بازی می کردم تبریز 900 هزار نفر جمعیت داشت، اما با این وجود همیشه 30 هزار نفر به استادیوم می آمدند.

وی در انتها توضیح داد: این هواداران سرمایه های فوتبال تبریز هستند و باید با آنها مدارا گردد. باید آسایش و آرامش را برای این مردم فراهم کنیم. وضعیت استادیوم ما به نحوی است که تماشاگران برای آمدن به آنجا اذیت می شوند. ان شاءالله آقای زنوزی به قولی که داده است، عمل کند و وضعیت راه این ورزشگاه بهتر گردد. فکر می کنم تبریز بهترین هواداران نه ایران، بلکه دنیا را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 341

به "تبریز، بخشی زاده: فردا با قدرتمندترین و پرمهره ترین تراکتورسازی تاریخ روبه رو می شویم، تبریز بهترین هواداران ایران را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، بخشی زاده: فردا با قدرتمندترین و پرمهره ترین تراکتورسازی تاریخ روبه رو می شویم، تبریز بهترین هواداران ایران را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید