گل محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!، تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی

به گزارش پریها، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو اعتقاد دارد اگر تنش های داوری نبود بازی تیمش مقابل تراکتور تبریز جذاب تر می شد.

گل محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!، تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی

به گزارش خبرنگار پریها از تبریز، یحیی گل محمدی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل تراکتور تبریز گفت: در مجموع فکر می کنم بازی خوب و جذابی بود. امیدوارم تماشاگران هم از بازی لذت برده باشند. از نظر فنی باید بگویم اگر تنش های داوری نبود شاید بازی بهتر می شد. با این حال داوران تصمیماتی می گیرند که بازی را تحت تأثیر قرار می دهد و آن چیزی که می خواهید را به دست نمی آورید.

وی اضافه نمود: به تیم تراکتور و طرفداران این تیم تبریک می گویم. آنها از ما بهتر بودند. نمی خواهم از تیم خودم دفاع کنم. تراکتور بازیکنان خیلی خوبی دارد. تا جایی که توانستیم سعی کردیم از نظر فنی کم نیاوریم، اما همان طور که گفتم تصمیمات داور لذت بازی را از ما گرفت. تا قبل از بازی با تراکتور شش پنالتی برای ما نگرفتند. یعنی در مجموع تا به امروز هفت پنالتی ما را نگرفته اند. ما هم تیم جوان و نوپایی داریم که می توانیم بهتر شویم. در نیم فصل باید خودمان را تقویت کنیم و چند بازیکن به تیم اضافه شوند تا بهتر شویم و تیم برای نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا آماده گردد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می رسید بازیکنان تیمش نشاط کمتری داشته اند، گفت: دلیل این را گفتم که ما در 10، 15 دقیقه ابتدایی خوب پاسکاری کردیم و در زمین حریف بودیم. خوب بازی می کردیم، اما داوران تصمیماتی گرفتند که تیم ما را عصبی کرد و تمرکزمان را از دست دادیم. بازیکن حریف گونه بازیکن ما را با آرنج شکست و مجبور شدیم او را تعویض کنیم. نمی گویم داور کارت زرد بدهد، اما حتی خطا هم نگرفت. وقتی بازیکن می رود بالای سر بازیکن مصدوم و می بیند گونه هم تیمی اش شکسته و داور حتی خطا هم نگرفته است، عصبی می گردد. ما تیمی نیستیم که به داوری اعتراض کنیم و کارت مُفت بگیریم. تمرکز ما روی مسائل فنی است، نه حواشی، اما داوران در بازی امروز تیم ما را عصبی کردند. داور تمرکز خوبی در بازی نداشت و نمی دانم چرا این رخ داد. باید ببینیم کارشناسان داوری چه می گویند، اما از نظر فوتبالی باید بگویم روز خوبی نبود. امروز نتوانستیم به دلیل مسائل غیرفنی خودمان را پیدا کنیم و فوتبال خوبی بازی نکردیم.

گل محمدی در واکنش به این مسئله که به نظر می رسد تراکتور آنها را غافلگیر نموده است، گفت: من گفتم که تراکتور بازیکنان خوبی دارد و آنها در بازی های قبلی هم پیشرفت خوبی داشته اند.

وی درباره اینکه چرا تیمش عصبی بازی می کرد، گفت: از زمانی که بازیکن حریف به عمد با آرنج به گونه بازیکن ما زد و آن را شکست، بازیکنان ما عصبانی شدند. ما از دقایق ابتدایی بازی عصبی نبودیم. عصبانیت بیشتر به دلیل داوری بود.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه هر سه گل را به یک شکل خوردند، گفت: گل هایی که خوردیم شبیه به هم نبودند.

شما می گویید تیم نوپایی هستید. با این اوصاف چطور می خواهید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنید؟، گل محمدی در پاسخ به خبرنگاری که این سؤال را پرسید با توصیه مدیر رسانه ای این تیم سکوت کرد و به علت فنی نبودن و بی ارتباط بودن آن با ملاقات با تراکتور، این سؤال بدون پاسخ باقی ماند.

خبرنگاری که اصرار داشت گل هایی که شهر خودرو دریافت نموده شبیه به هم بوده است بار دیگر سؤال خود را بیان کرد که گل محمدی پاسخ داد: ما سه گل مشابه هم نخوردیم! یک گل آغاز مجدد بود، یک گل پاس به عقب بود. شناختی که ساکت الهامی از ما داشت، بی تأثیر نبود. او تیم ما را به خوبی می شناخت. معلوم بود روی گل هایی که زدند به خوبی کار نموده بودند و تحلیل خوبی روی تیم ما داشتند. آنها با برنامه گل زدند.

وی درباره لیست ورودی و خروجی تیمش گفت: لیست ما هنوز معین نیست. تا بازیکنی نگیریم، بازیکنی را از دست نخواهیم داد. ابتدا باید معین گردد به چه بازیکنانی احتیاج داریم و تا آن موقع لیست خروجی نداریم. باید برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت شویم و بتوانیم بازی های بهتری به نمایش بگذاریم. تیم ما با امکانات بیشتر جای پیشرفت دارد و می توانیم در نیم فصل دوم بهتر نتیجه بگیریم و شرایط بهتری را رقم بزنیم.

گل محمدی درباره اینکه آیا باشگاه شهر خودرو با امید عالیشاه مذاکره نموده است، گفت: چنین مسئله ای وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه فرشاد محمدی مهر و اکبر صادقی در بازی های قبلی جزو بازیکنان خوب تیمش بودند، اما در این بازی نتوانستند تأثیر خود را بگذارند و آیا اُفت آنها باعث ضعف شهر خودرو شده بود یا عملکرد داور در این مسئله تأثیر گذاشته بود، گفت: فکر می کنم یک مقدار قدرت حریف که صاحب بازیکنان خوبی است، تأثیرگذار بود. اینکه انتظار باشد مقابل همه تیم ها مانند بازی های دیگر باشیم، درست نیست. به ساکت الهامی هم گفتم آنها بازیکنان و تیم خوبی دارند. این تیم رفته رفته بهتر خواهد شد. این تیم با مهره هایی که دارد در حد قهرمانی است. باید از زنوزی هم تشکر کنم. به نظرم او برای تیم تراکتور نعمت است. ساختاری که او برای تیم تراکتور ایجاد نموده، بسیار حرفه ای است. سخت می گردد دو تیم را در کنار هم داشت. امیدوارم از او هم حمایت گردد.

وی در خصوص اینکه مهدی رحمتی در دقایق پایانی بازی رفتار درستی با توپ جمع کن ها نداشته است و آیا رفتار او عادی بود، گفت: این حرکت عادی نبود. داور بازیکنان ما را عصبی نموده بود. اگر کمیته داوران تنبیهی برای داوران این بازی در نظر بگیرد، ما هم برای رحمتی تنبیهی در نظر می گیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3120

به "گل محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!، تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!، تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید