بی توجهی به نیازهای زنان آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد

به گزارش مجله پریها، نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی در بین بانوان توجه به احتیاج آنان در جامعه لازم است، گفت: باید زمینه مشارکت بانوان را در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم کرد.

بی توجهی به نیازهای زنان آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد

به گزارش خبرنگاران، بهروز بنیادی در جلسه بانوان رابطین روستایی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، با اشاره به اینکه برای تحکیم بنیان خانواده به مسائل خاص در زمینه های حقوقی و اجتماعی باید توجه ویژه شود، اظهار کرد: اشتغال و کارآفرینی زنان توانمند در حوزه های مرتبط با بانوان از جمله سیاست های دولت تدبیر و امید است.

وی با اعلام اینکه با میدان دادن و توجه به بانوان و زنان می توان بسیاری از مسائل جامعه را برطرف کرد، بیان نمود: اگر مادران توانمند داشته باشیم بدون شک جامعه ای توانمند خواهیم داشت.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخلاف گذشته بانوان در عرصه های مختلف جامعه حضور فعال و پررنگی دارند، گفت: نسبت به گذشته نگاه ها به حضور بانوان در جامعه بسیار تغییر نموده است.

وی با اشاره به اینکه 50 درصد جمعیت شهرستان را بانوان تشکیل می دهند، اظهار کرد: بانوان در روستاها مسائل خاص خود را دارند که باید به آن ها توجه جدی شود.

بنیادی با اعلام اینکه در سفرهای مسئولین به روستاها انتظار می رود تا مسائل حوزه زنان از زبان رابطین بانوان به عنوان افراد آگاه و آگاه در این حوزه برای مسئولین بیان شود، اضافه نمود: پارلمان بانوان باید بر ارائه راه چاره در خصوص برطرف آسیب های اجتماعی، ازدواج و تربیت فرزندان در محیط خانواده و در محیط های اجتماعی توجه کند.

وی با تاکید بر تقویت ارتباط بین اعضای خانواده ها بیان نمود: در راستای توانمند سازی بانوان باید با تقویت ظرفیت ها و تکیه بر امکانات و پتانسیل های موجود، پروژه ها و طرح های اشتغال زایی و توانمندسازی تعریف شود.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی توجهی به نیازهای زنان آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد، بر لزوم استفاده از نظرات بانوان در مباحث زیبایی شناسی دراجرای برخی طرح های عمرانی در سطح روستاها تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1448

به "بی توجهی به نیازهای زنان آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی به نیازهای زنان آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید