بهبود خدمات گردشگری اردبیل نیازمند توسعه تأسیسات است

به گزارش مجله پریها، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بهبود کیفی و کمی خدمات گردشگری این استان را نیازمند توسعه تاسیسات دانست.

بهبود خدمات گردشگری اردبیل نیازمند توسعه تأسیسات است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی صبح شنبه با اعلام این خبر توضیح داد: ایجاد تأسیسات گردشگری متنوع می تواند منجر به بهبود کیفی خدمات گردد.

او اضافه کرد: در صورتی که تاسیسات متنوعی در شهرها ایجاد گردد، رقابت سازنده را مابین مجموعه های گردشگری شاهد خواهیم بود و در ادامه سطح خدمات نیز افزایش خواهد یافت.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: در توسعه گردشگری مناطق تمامی شهرها دیده شده و متناسب با توانمندی و قابلیت شهرها، در تمامی شهرستان ها برنامه ها و پروژه هایی در دست اجرا است.

به گفته فلاحی به ویژه رونق گردشگری مناطق کمتر توسعه یافته به صورت ویژه در دستور کار است و از مشارکت بخش خصوصی نیز در این راستا استقبال می گردد.

او به کاهش بوروکراسی اداری در صدور موافقت اصولی طرح های سرمایه گذاری اشاره و تاکید نمود: تمام طرح های سرمایه گذاری مورد حمایت بوده و در هر شهرستانی هر طرحی پیشنهاد گردد به صورت کارشناسی آنالیز شده و در کمترین زمان موافقت اصولی صادر می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2724

به "بهبود خدمات گردشگری اردبیل نیازمند توسعه تأسیسات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبود خدمات گردشگری اردبیل نیازمند توسعه تأسیسات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید