برهانی: در هیچ سالی این حجم از حرف های غیرمنطقی را ندیدم، اگر استقلال تاکتیک ندارد، فاتحه این فوتبال را بخوانید

به گزارش مجله پریها، در این سالها این حجم از انتقاد و صحبت های غیرمنطقی را ندیده ام. واقعا سال عجیبی است و من یک سال متفاوت را تجربه می کنم.

برهانی: در هیچ سالی این حجم از حرف های غیرمنطقی را ندیدم، اگر استقلال تاکتیک ندارد، فاتحه این فوتبال را بخوانید

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم های دیگر هم زحمت می کشند، اگر استقلال بدون تاکتیک است باید فاتحه فوتبال را بخوانید.

به گزارش فارس، آرش برهانی در خصوص درگذشت مهرداد میناوند گفت: درگذشت مهرداد میناوند را به خانواده و دوستدارانش تسلیت می گویم. برای انصاریان آرزوی سلامتی دارم. ان شاالله همه هموطنان در سلامت و شادی باشند.

وی در خصوص اینکه چرا استقلال در صدر جدول هم باشد مورد انتقاد قرار می گیرد، گفت: در این سالها این حجم از انتقاد و صحبت های غیرمنطقی را ندیده ام. واقعا سال عجیبی است و من یک سال متفاوت را تجربه می کنم.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه اگر کادرفنی این تیم خارجی بود باز هم این حمله ها صورت می گرفت مطرح کرد: تمام فیلم ها و مصاحبه ها موجود است. پارسال که استقلال نتیجه نمی گرفت همه پیشکسوتان و طرفداران حمایت می کردند و نتیجه آن را در زمانی که تا شرایط خوب نبود، دیدیم. من در هفته چهارم از استراماچونی محکم و قاطع حمایت کردم چون می دانستم اتفاقات خوب می افتد. بعضی از دوستان فحاشی کردند و گفتند حمایت کورکورانه نکنید اما اگر حمایت نمی کردیم نتایج خوب به دست نمی آید.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد استقلال بدون برنامه و تاکتیک گل می زند و در صدر جدول است، گفت: مگر می گردد چنین اتفاقی در فوتبال بیفتد؟ تیم های دیگر هم زحمت می کشند. اگر اینطور باشد که باید فاتحه فوتبال را بخوانید. سال جاری تیم ما گل می زند می گویند روی خلاقیت و نبوغ بازیکن بوده اما در خصوص تیم های دیگر می گویند روی تاکتیک و برنامه بوده، گل ما به تیم نفت مسجد سلیمان را ببینید. کمتر تیمی روی اینکه دفاع راستش در محوطه جریمه باشد و توپ را روی تیر یک قطع کند، کار می نماید.

برهانی در خصوص اینکه پس از این بازی سرمربی نفت مسجد سلیمان اعلام نمود گل استقلال روی برنامه به ثمر رسیده، گفت: مجتبی حسینی یکی از مربیان فنی و بادانش فوتبال ما است. تیم ما را بررسی نموده بود. تیم او سپاهان و فولاد را در مسجد سلیمان برده بود و برای پرسپولیس خیلی مشکل ایجاد کرد.

وی توضیح داد: من برای سید حسین حسینی خیلی ناراحت شدم که چنین گلی را دریافت کرد. او از نظر فنی سطح بالایی دارد و از سرمایه های باشگاه است. متأسفانه این اتفاقات سالی یکی دو بار می افتد که برای حسینی افتاد. وقتی تیمی در زمین حریف گل بد می خورد کار مسئله ای است که به شرایط خوبش برگردد. اما ما علاوه بر گلی که زدیم چند موقعیت خوب هم داشتیم که با بدشانسی همراه شد. اگر آن توپ که به تیرک خورد و بیرون آمد، وارد دروازه می شد این بحث ها نبود.

برهانی در خصوص استفاده محمود فکری از بازیکنان آموزشگاه و دست پرورده های استقلال مطرح کرد: از کار محمود فکری تشکر می کنم. او واقعا کار بزرگی را انجام می دهد. سالهای قبل شاهد این نبودیم که تا نیم فصل و در بازیهای حساس از بازیکن جوان استفاده گردد. فکری باید تحسین گردد و طرفداران باید از او حمایت نمایند که به جوانان و سرمایه های باشگاه میدان می دهد. در جهان این کار را تحسین می نمایند.

وی ادامه داد: تیم لیورپول بازیکن 17، 18 ساله می آورد. همه جا از این کار صحبت می گردد. در بازی های حساس و دربی به بازیکن جوان میدان می دهند. یورگن کلوپ مربی بی تجربه ای نیست. صددرصد روی برنامه این کار را انجام می دهد. مورد حمایت رسانه قرار می گیرد و همه خشنود می شوند که بازیکن جوان وارد این چرخه شده است. سال جاری فکری کار بزرگی انجام می دهد. من خودم 14، 15 سال با استقلال همکاری نزدیک داشتم. در هیچ سالی ندیدم استقلال بازیکن داشته باشد و از بازیکن جوان استفاده کند. این کار میلیاردها ارزش دارد.

برهانی توضیح داد: وقتی کلوپ بازیکن جوانی را بازی می دهد همه او را تشویق و تمجید می نمایند. این مساله از نظر فنی است و از لحاظ اقتصادی هم بحث دیگری دارد. سال جاری یکی از بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه های ایران را استقلال دارد، با برنامه ریزی منظم و حرفه ای که تاثیر آن را در سال های بعد خواهید دید.

مربی استقلال مطرح کرد: از طرفداران واقعی بسیار متشکرم که حمایت می نمایند. خواهش می کنم فقط از استقلال حمایت کنید. نتیجه شخص پرستی را قبلا دیده ایم که چقدر بلای جان استقلال شده بود. بعضی از طرفداران جوان وارد مسائل و سوار موج می شوند. شاید کسانی که منافع شخصی دارند منفعت شان این است که استقلال خوب نباشد. از طرفداران می خواهم وارد این فضاها و مسائل نشوند تا بتوانیم نتایج در شأن استقلال را کسب کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4017

به "برهانی: در هیچ سالی این حجم از حرف های غیرمنطقی را ندیدم، اگر استقلال تاکتیک ندارد، فاتحه این فوتبال را بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برهانی: در هیچ سالی این حجم از حرف های غیرمنطقی را ندیدم، اگر استقلال تاکتیک ندارد، فاتحه این فوتبال را بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید