اعزام گلبالیست ها به ژاپن برای کسب سهمیه بدون هیچ تدارکاتی!

به گزارش پریها، سرمربی تیم ملی گلبال مردان گفت: از بازیهای پاراآسیایی جاکارتا تا به الان هیچ برنامه خاصی برای تیم ملی گلبال نداشتیم و باید با دست خالی برای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 به ژاپن برویم.

اعزام گلبالیست ها به ژاپن برای کسب سهمیه بدون هیچ تدارکاتی!

مهدی نباتی در گفت وگو با پریها، افزود: پس از این که تیم گلبال مردان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا به عنوان قهرمانی دست یافت، تلاش بر این بود که روی این تیم برنامه ریزی داشته باشیم تا خود را برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو آماده کنیم اما متأسفانه بعد از جاکارتا تا به الان هیچ برنامه ای برای تیم نداشتیم و اردوها تا الان تعطیل بوده است.

وی گفت: تیم ملی گلبال مردان برای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو، آذرماه باید در مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن شرکت کند که تا به امروز اردوهای آنها به دلیل مسائل اقتصادی با تعطیلی روبرو بوده و برنامه خاصی نداشتند.

سرمربی تیم ملی گلبال مردان شرح داد: برای انتخاب تیم ملی قرار است بعد از ماه مبارک رمضان مسابقات قهرمانی کشور برگزار شود تا با گزینش 12 نفر برتر، اردوی تیم ملی را برپا کنیم. البته بعد از برگزاری چند مرحله اردوی آماده سازی 6 بازیکن اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا که آذرماه در ژاپن برگزار می شود، مشخص خواهند شد.

نباتی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که ژاپن تنها فرصت برای کسب سهمیه پارالمپیک است و این سهمیه تنها به تیم قهرمان اختصاص پیدا می کند، شرایط تیم ملی گلبال را برای کسب سهمیه چگونه ارزیابی می کنید، گفت: هدف گذاری ما کسب عنوان قهرمانی در ژاپن است اما کسب عنوان قهرمانی با دست خالی بسیار سخت است. تلاش بر این است که با آماده سازی تیم در چند مرحله اردوی داخلی تا زمان اعزام به ژاپن، شرایط خود را به قهرمانی نزدیک کنیم.

وی در پایان همچنین در خصوص به تعویق افتادن پرداخت پاداش مدال آوران جاکارتا و تأثیر آن در کسب سهمیه پارالمپیک 2020 گفت: با توجه به این که در سال کسب سهمیه پارالمپیک 2020 قرار داریم هر چقدر مسؤولین در این زمینه به تعهدات خود عمل نکنند، تأثیر منفی بر روی عملکرد ورزشکاران خواهد داشت و آنها را نسبت به کسب سهمیه بی انگیزه می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2491

به "اعزام گلبالیست ها به ژاپن برای کسب سهمیه بدون هیچ تدارکاتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام گلبالیست ها به ژاپن برای کسب سهمیه بدون هیچ تدارکاتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید