اعتبار 20 میلیارد ریالی اتوبوسرانی قزوین برای خدمات دهی به جانبازان

به گزارش مجله پریها، مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین گفت: سالانه 20 میلیارد ریال اعتبار برای تردد جانبازان و خانواده معظم شهدا و معلولان در ناوگان حمل و نقل شهری قزوین اختصاص می یابد.

اعتبار 20 میلیارد ریالی اتوبوسرانی قزوین برای خدمات دهی به جانبازان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مجله پریها به نقل از ایرنا، محمدحسین ایرانخواه آدینه نهم افزود: این سازمان در راستای ارتقای خدمات و تأمین رفاه جانبازان و افراد دارای معلولیت، استفاده از اتوبوس شهری را برای این قشر رایگان نموده است.

وی توضیح داد: این اعتبار برای اولین بار سال گذشته برای تردد خانواده شهدا و جانبازان در نظر گرفته شد که سال جاری نیز با توجه ویژه اعضای شورای شهر استان قزوین دوباره در بودجه شهرداری به منظور رفاه و آسایش بیشتر خانواده ایثار گران تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوس رانی قزوین جزو شهرهای برتر کشور در راستای حمایت از افراد سالمند، جانبازان و معلولان است، ادامه داد: برای این منظور کارت رایگان ویژه معلولان و جانبازان بالای بیست وپنج درصد و خانواده شهدا صادر شده است.

این مسئول تاکید نمود: ایثارگران و جانبازان واجد شرایط که تا به امروز پیروز به دریافت کارت های خود نشده اند باید به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین مراجعه نمایند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین افزود: هم اکنون 2 دستگاه بنز مخصوص تردد جانبازان و معلولان قطع نخاعی در شهر فعال است که در صورت تخصیص اعتبار 2 دستگاه دیگر به ناوگان حمل و نقل شهری به همین منظور برای سهولت تردد افراد قطع نخاعی و ویلچری اضافه خواهد شد.

شهرداری قزوین با 220 دستگاه اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی در 24 خط به شهروندان خدمات ارائه می دهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3472

به "اعتبار 20 میلیارد ریالی اتوبوسرانی قزوین برای خدمات دهی به جانبازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار 20 میلیارد ریالی اتوبوسرانی قزوین برای خدمات دهی به جانبازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید