شروع ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از ساعت 10 صبح

ثبت نام برای شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی 98 از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه 30 بهمن ماه شروع می گردد و تا 16 اسفند ماه 97 ادامه دارد.

شروع ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از ساعت 10 صبح

به گزارش خبرنگاران، بر اساس دفترچه راهنمای آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه علوم پزشکی سال 98 روز یکشنبه 28 بهمن ماه منتشر شد، زمان ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه 30 بهمن ماه شروع می گردد و تا ساعت 16 پنج شنبه 16 اسفند ماه به وسیله سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://www.sanjeshp.ir ادامه دارد.لازم به تاکید است که داوطلبان از 26 تا 28 فروردین ماه 98 نیز فرصت می یابند برای تصحیح و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی داوطلب می تواند با توجه به مدرک کارشناسی (و یا بالاتر) در دو رشته (یا مجموعه) امتحانی از دو گروه متفاوت شرکت کند. هر داوطلب می تواند حداقل یک رشته یا مجموعه از هر یک از چهار گروه و حداکثر دو رشته یا دو مجموعه و یا یک مجموعه و یک رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت کند. به عبارتی داوطلب مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نیست.

برای رشته هایی که به صورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سوال برای این مجموعه صادر می گردد. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، می تواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.

در آزمون سال 98، گزینه متقاضی ثبت نام با استفاده از شرایط استعداد درخشان می باشم حذف شده و متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون ورودی واجد شرایط، می بایست از تاریخ 22 تا 27 تیر ماه 98 وارد سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی شده و ثبت نام استعداد درخشان را با وارد کردن کد رهگیری ثبت نام آزمون، انجام دهند.

بدیهی است در صورت عدم ثبت نام مرحله استعداد درخشان، مسئولیت عواقب بعدی به عهده داوطلب است و اقدامی از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی میسر نخواهد بود.

آزمون ارشد علوم پزشکی طی روزهای 30 و 31 خرداد ماه 98 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 25 خرداد 1398 شناسه مطلب: 2279

به "شروع ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از ساعت 10 صبح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از ساعت 10 صبح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید