آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند

سعید آذری بعد از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن مقابل الکویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا می گوید: تیمی که شکستش دادیم تیم اول و متمول کویت است. درست است که فوتبال کویت تحریم است، اما مانند پهلوانی است که از اسب افتاده، اما از اصل نیفتاده است. فوتبال کویت از اولین کشورهای عربی بود که در قاره آسیا حرف برای گفتن داشته است و در جام جهانی بازی نموده است. بازی سختی بود؛ منصوریان و همکارانش همراه با طرفداران زحمات زیادی کشیدند و از تمام آنها تشکر می کنم. به این پیروزی احتیاج داشتیم و امیدوارم بتوانیم این روند را در فولادشهر ادامه دهیم.

آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند

آذری درباره مسائل ذوب آهن و حمایت ها از این باشگاه معتقد است: همین که یزدی زاده و اعضای هیأت مدیره در اوج مشغله کاری برای حمایت از ذوب آهن وقت می گذارند و به استادیوم می آیند برای ما فوق العاده ارزشمند است. برای مدیرانی که خارج از حیطه ورزش هستند وقت گذاشتن برای این موضوع سخت است و باید دست آنها را بوسید. مشکل اساسی ما پرداخت درصد کمی از مطالبات بازیکنان نیست؛ بلکه هنوز درگیر پرداخت بدهی های گذشته هستیم وگرنه آنچه که تعهد کارخانه است صورت گرفته و بدهی ها ما را اذیت نموده است. در چند ماه گذشته حدود یک و نیم میلیارد تومان از بدهی های گذشته را پرداخت نموده ایم که به سال های 90 و 91 برمی گردد. کم کم بدهی ها کاهش پیدا می نماید و کارخانه تعهدات را به خوبی انجام داده است.

مدیرعامل ذوب آهن در ادامه درباره مطالبی که اخیر به صورت انتقادی و طنز منتشر نموده است، اینطور شرح می دهد: گاهی اوقات باید مبارزه معکوس کنیم. وقتی از حرف واقعی ما ناراحت می شوند با طنز تلخ باید حقایق را گفت. مگر ممکن است برای دو تیم 17 هفته اتفاقات تلخی برایش رخ دهد که در دو مورد این اتفاقات احتمال داشت منجر به معلولیت بازیکنان ذوب آهن گردد. رضا حبیب زاده در هفته دوم مصدوم شد که متاسفانه حیدری در شرایطی که این بچه نزدیک بود جانش را از دست بدهد راحت از کنار صحنه گذشت. دیگر اتفاق هم هفته قبل بود. مفصل محمدرضا خلعتبری نزدیک بود دربیاید. اکبریان بعد از بازی می گفت چرا ناراحت هستی؟ به خاطر نتیجه و پنالتی دریافت ناراحت نبودم، اما از به خطر افتادن یک قهرمان ورزشی تیمم ناراحت بودم. اگر خلعتبری امروز بود ممکن بود ما آنقدر تحت فشار نباشیم. این طنز تلخ در نگارش ما وجود دارد. امیدوارم این مسائل را بخوانند و حواسشان به مسائل تیم باشد. ممکن است من محروم شوم، اما سعید آذری برای هر چیزی آماده است. من نمی توانم زبانی که باید با آن حق ذوب آهن و فوتبال اصفهان را بگیریم ببندم. تنها یک راه وجود دارد و آن این است که زبانم را بیرون بکشند؛ فکر می کنم فریدون اصفهانیان و همکارانش این کار را بکنند.

یک

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 22 خرداد 1398 شناسه مطلب: 2246

به "آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید