پول و اقتصاد

استقبال اصفهانی ها از کسب وکار اینترنتی

نفیسه زمانی نژاد- اصفهان- خبرنگار:توسعه کسب وکارهای اینترنتی و الکترونیکی به عنوان یکی از شریان های درآمدزای مالی در اصفهان از سوژه های داغ و پربحثی است که دارای ظرفیت قابل توجه و بالقوه ای برای نسل جوان و نوجوان جامعه امروزی است اما رونق این نوع از کسب...

25 آبان 1398

مدیران صداوسیما نیرو های انقلابی را در ساخت محتوا قبول ندارند

دبیر سابق جنبش عدالتخواه دانشجویان گفت: مدیران صداوسیما اصولا قبول ندارند که نیرو های انقلابی در این عرصه توانمند هستند، یعنی می توانند محتوایی عرضه نمایند که علاوه بر داشتن بییننده پرمخاطب، تاثیر گذار هم باشد.

24 آبان 1398

جنگ شرق فرات برای ترکیه آسان نیست، پیشنهاد ایران به طرفین درگیری

خبرنگاران، سرویس بین الملل- حلیمە ملایی: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیە گفتە است هر لحظە امکان دارد ارتش کشورش بە فرمان او عملیات شرق فرات را آغاز کند.

24 آبان 1398

دندان و 11 دلیل برای توجه بیشتر!

با بعضی مسائل سلامت که ممکن است با وضعیت سلامت دهان و دندان مرتبط باشند، بیشتر آشنا می شویم.

20 آبان 1398

پازل ناهمگون ورزش ایران!

دخالت در ورزش، ضعف شدید آماری برای برنامه ریزی منسجم، نپرداختن مناسب به فعالیت های ورزشی توسط بخش اعظم جمعیت کشور، نبود چشم انداز و برنامه ای مدون و جامع در بخش مدیریت ورزش کشور، کمبود منابع اقتصادی و بیمار بودن اقتصادِ ورزش را می توان به عنوان اصلی...

20 آبان 1398

کندی هندوانه یا پوست هندوانه شکری مجلسی

کندی هندوانه یا پوست هندوانه شکری یک شیرینی خوشمزه است که بافتی پاستیلی دارد. خارجی ها به این میوه شکری خوش طعم کَندی می گویند. در ایران اگر پیدا کنید قیمتش بالاست ولی می توانید با کمترین هزینه در منزل درست کنید.

19 آبان 1398

امضای تفاهم نامه اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارک های جنگلی و توسعه فضای سبز شهر تهران

خبرنگاران آنلاین:تفاهم نامه اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارک های جنگلی و توسعه فضای سبز شهر تهران با حضور وزیر جهاد کشاورزی و شهردار تهران، در وزارت جهاد کشاورزی امضا شد.

19 آبان 1398

شرایط تحت پوشش بیمه قرار دریافت نوزادان

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت در خصوص پوشش بیمه ای نوزادان و هزینه دارو و بستری در بیمارستان توضیحاتی داد.

19 آبان 1398

حذف نشدن آبونمان از قبض الکترونیکی برق قانونی نیست

حذف پُر سر و صدای قبوض کاغذی هیچ تاثیری در کاهش هزینه آبونمان برق مصرفی مشترکین نداشته است.

18 آبان 1398

مستند مهین؛ زنی که قاتل زنجیره ای بود

فارغ از اینکه مهین تنها زن قاتل زنجیره ای در ایران شناخته می گردد، موضوع پرونده او زمان خاصی را شامل نمی گردد و ممکن است در هر برهه چنین اتفاقی برای هر کسی بیفتد.

17 آبان 1398

بزرگترین سرکوب معترضان در مصر، بیش از 2300 نفر بازداشت شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، سازمان عفو بین الملل اعلام نمود که مقامات مصر تحت حکمرانی عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری این کشور با بازداشت بیش از 2300 تن از شهروندان مصر در جریان اعتراضات ضد دولتی، بزرگترین سرکوب را آغاز کرده اند.

16 آبان 1398

اقتصاددنیا در24 ساعت گذشته، بهترین جا برای سرمایه گذاری در مسکن

به گزارش خبرنگاران، مهمترین عناوین مالی جهان در 24 ساعت گذشته به توضیح ذیل است:

15 آبان 1398

تعویق سه ساله بازگشت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از مصوبه این کمیسیون اطلاع داد که براساس آن دوره بازگشت سپرده گذاری تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به مدت سه سال به تعویق افتاد.

14 آبان 1398

راه پرپیچ و خم سبزوار برای تبدیل شدن به مقصد گردشگران

سحر وحدت - خراسان رضوی- خبرنگار: امروزه گردشگری یکی از راه های فراوری ثروت و ارزآوری در کشورهای پیشرفته دنیا است که به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

14 آبان 1398

با همراهی هم به تحصیل آنها یاری کنیم

تحصیل حق تمام بچه ها سرزمین ماست. اما بچه های از گوشه و کنار ایران با همه ذوق و انگیزه ای که برای درس خواندن دارند، به حداقل امکانات دسترسی ندارند. هر سال با آغاز مهر تعدادی از بچه هامان به دلیل دسترسی نداشتن به لوازم ضروری برای تحصیل، از مدرسه باز می مانند....

9 آبان 1398

خطری که از بیخ گوش زمین گذشت

یک مامور دفاع سیاره ای ناسا نوشت که 2019 اوکی ظاهرا بزرگترین سیارکی است که در یک قرن گذشته، این قدر به زمین نزدیک شده است.

6 آبان 1398

معرفی فوکر 100، یکی از پر استفاده ترین هواپیماهای مسافربری ایران

هواپیما فوکر 100 (Fokker 100) یک هواپیمای هلندی است که برای مقاصد مسافربری ساخته شده است. با این که 22 سال است که این هواپیما دیگر ساخته نمی گردد اما ایران با داشتن تعداد زیادی از این هواپیما به صورت فعال در ناوگان هوایی خود، یکی از بزرگ ترین و فعال ترین اوپراتورهای...

5 آبان 1398

آیا دولت به بخش خصوصی صنعت خودرو کمک می کند؟، هشدار نسبت به تعطیلی خودروسازی های خصوصی تا پیش از انتها پاییز

خبرنگاران : در شرایطی که خطوط تولید خودروسازان خصوصی کشور این روزها به حالت نیمه تعطیل درآمده، مدیرعامل یکی از شرکت های بخش خصوصی ضمن هشدار بابت تعطیلی تا کمتر از دو ماه دیگر، خواستار کمک های مادی و معنوی دولت شده است.

3 آبان 1398

سهم 4.19 درصدی از تسهیلات اشتغال جوابگوی بیکاری کرمانشاه نیست

معاون هماهنگی امور مالی استاندار کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری یک هزار و 100 میلیارد تومان طرح اشتغالزا نزد بانک ها آماده دریافت دارد.

3 آبان 1398

واکنش انصارالله به پیشنهاد پوتین برای فروش اس 400 به عربستان

ایسنا نوشت: رئیس کمیته عالی انقلاب یمن نسبت به اظهارات رئیس جمهوری روسیه و پیشنهاد وی به عربستان برای خرید سامانه های دفاعی اس- 400 واکنش نشان داد.

1 آبان 1398
تعداد: (353)