پول و اقتصاد (221)

اعتراض اعضای کمیسیون فرهنگی به بودجه فرهنگ

نصرالله پژمان فر در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: آقای پورمحمدی در مقابل نقدها نمایندگان نسبت به بودجه فرهنگی به نوعی عذرخواهی دولت را نسبت به کاهش بودجه فرهنگی اعلام نمود.

30 اردیبهشت 1398

پرداخت بیش از 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: 2 هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی از ابتدای سال 96 تاکنون در این استان پرداخت شده است.

30 اردیبهشت 1398

بایدها و نبایدهای شستشوی صورت

شاید فکر کنید شستن صورت یکی از ساده ترین و عادی ترین کارهای روزانه است اما این کار به زمان و توجه احتیاج دارد و اگر درست انجام گردد تاثیر زیادی در سلامت پوست دارد.

29 اردیبهشت 1398

آنالیز طرح واگذاری بیمه تکمیلی ایثارگران به بنیاد شهید در مجلس

علی اکبر کریمی در مصاحبه با خبرنگاران، از تهیه طرحی از سوی اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس برای واگذاری خدمات درمانی و بیمه تکمیلی ایثارگران به بنیاد شهید و امور ایثارگران اطلاع داد.

29 اردیبهشت 1398

مسائل مدارس از زبان یک معلم بازنشسته

یک معلم بازنشسته آموزش و پرورش می گوید وابستگی مالی مدارس به والدین موجب می گردد درخواست های نامعقول و نادرست والدین از نظام آموزشی در مدارس نفوذ پیدا کند.

29 اردیبهشت 1398

یک وکیل دادگستری: در زمینه تخصیص بودجه به آموزش و پرورش کوتاهی شده است

یک وکیل دادگستری با اشاره به حادثه آتش سوزی در یکی از مدارس زاهدان و وظایف دولت در این راستا، گفت: هم دولت و هم قوه مقننه نهایت کوتاهی را در این زمینه داشته و به این امر مهم که نظم دهنده جامعه است و حیات و بقای جامعه را برعهده دارد توجه نکرده اند.

25 اردیبهشت 1398

محمد مساوات برگزیده منتقدان تئاتر شد، اصغر فرهادی جایزه داد

به گزارش خبرنگاران، هفدهمین جشن سالیانه انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر عصر امروز پنجشنبه 6 دی در تالار زنده عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار گردید.

24 اردیبهشت 1398

آیا حمام گرم مانند ورزش مفید است؟

بر اساس مطالعه ای که صورت گرفته مردانی که در حمام گرم نشسته بودند شاخص التهابی IL- 6 در آن ها افزایش یافته بود.

23 اردیبهشت 1398

عزم جدی وزیر صمت برای فروش اموال منقول و غیرمنقول مازاد خودروسازان

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عزم جدی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای واگذاری اموال منقول و غیرمنقول مازاد و ساختمان های شرکت های خودروسازی دولتی و توافق با معاون اول رییس جمهور برای ترخیص بدون ثبت سفارش مواد اولیه فراوری و صنعت از گمرکات اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1398

کهگیلویه و بویراحمد در حوزه فوتسال حرف های زیادی برای گفتن دارد

به گزارش خبرنگاران، محمد ناظم الشریعه شنبه شب در آیین افتتاحیه رقابت های فوتسال جام شهر پاک در یاسوج، اضافه نمود: حیف است که این استان در حوزه فوتسال که هزینه های پایینی دارد، هدفگذاری و حرکت بیشتری نداشته باشد.

21 اردیبهشت 1398

برطرف مسائل شهرستان های جنوبی استان بوشهر با جدیت پیگیری می گردد

به گزارش خبرنگاران، سکینه الماسی عصر شنبه در جمع شوراها، دهیاران و فرماندار عسلویه گفت: شهرستان عسلویه میزبان صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی است و باید نگاه ویژه ای به این موضوع انجام گردد.

21 اردیبهشت 1398

کلنگ ساخت پارک طبیعت الوان زده می گردد

هاشم خنفری شهردار شهر الوان از توابع شهرستان شوش در مصاحبه با خبرنگاران گفت: پارک طبیعت 40 هکتاری با حضور استاندار کلنگ زنی می گردد که قرار است در فاز نخست پنج هکتار از این پارک آماده خواهد شد.

20 اردیبهشت 1398

زندگی کردن 8 درصد جمعیت استان زنجان در مناطق ویژه اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: 8.7 درصد جمعیت استان در مناطق ویژه اجتماعی زندگی می نمایند.

16 اردیبهشت 1398

دوستی در گفت وگو با خبرنگاران: لاریجانی، عارف یا جهانگیری می توانند گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات 1400 باشند، شاید خودم برای ریاست جمهوری کاندیدا شوم، اصلاح طلبان باید تا آخر از روحانی حمایت نمایند

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به حمایت اصلاح طلبان از روحانی گفت: اگر از دولت حمایت کردیم باید تا آخر از آن پشتیبانی کنیم و جریان های سیاسی نیز باید حامی دولت باشند.

16 اردیبهشت 1398

مجوز های گلخانه در کمترین زمان صادر می گردد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: مجوز های گلخانه در کمترین زمان صادر می گردد.

11 اردیبهشت 1398

طرح مهمترین مسائل دانشجویی در شوراهای صنفی علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نخستین مجمع نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رئیس دانشکده بهداشت و ایمنی، مدیر امور دانشجویی، معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده...

9 اردیبهشت 1398

رئیس اداره بهزیستی تایباد: 97 درصد سالمندان بهزیستی تایباد مجهول الهویه هستند

رئیس اداره بهزیستی تایباد گفت: 27 سالمند مرد به صورت شبانه روزی در یک مرکز بخش خصوصی سالمندان این شهرستان نگهداری می شوند که 97 درصد آن ها مجهول الهویه هستند.

8 اردیبهشت 1398

قرار نبود فقط به پول فکر نمایند

بومگردی بیشتر از یک دهه است به ادبیات گردشگری ایران وارد شده، چالش ها و مخالفان زیادی، هم در چارچوب قانون و هم در جوامع محلی داشته اما پایان شاخ غول را شکسته و جایگاهش را در کشور تثبیت نموده است؛ خانه های سنتی که معمولا برای ارزان تمام شدن سفر و تجربه...

8 اردیبهشت 1398

شهرداری ها با توجه به شرایط بودجه ای موجود برنامه ریزی نمایند

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا منصوری روز پنجشنبه در همایش شهرداران استان مرکزی در ساوه گفت: سه پروژه بزرگ از جمله طرح بزرگ مسجد تا مسجد در ساوه مقرر است اجرا شود که اگر عملیاتی شود، وضعیت ترافیکی و توریستی ساوه به طرز چشمگیری بهبود و ارتقا می یابد.

3 اردیبهشت 1398

گامی موثر در ساماندهی بریدگی های ناایمن گلستان

مراسم متمرکز کلنگ زنی ایجاد 10 دوربرگردان عریض در نقاط حادثه خیز گلستان امروز در کنار بریدگی شهر سرخنکلاته برگزار گردید.

3 اردیبهشت 1398
تعداد: (221)