پول و اقتصاد

دوگانه سوز کردن کدام خودرو ها رایگان است؟

به گزارش خبرنگاران، حمید قاسمی ده چشمه، قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در برنامه روی خط شبکه خبر با بیان اینکه در سال گذشته اولویت ما برای دوگانه سوز کردن خودروها، خودروهای موجود در شرکت های خودروسازی بوده است، اضافه کرد: خوشبختانه...

19 تیر 1399

فوتبال؛ غیر دولتی اما دوستدار منابع دولتی، تافته جدا بافته نباشد!

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران یک نهاد غیر دولتی و دارای شخصیت حقوقی است. این تعریف کوتاهی از فدراسیون در ماده یک اساسنامه مصوب مجمع فوق العاده در سال 1390 است که منشاء بسیاری از اتفاقات و تحولات سال های گذشته به شمار می رود.

18 تیر 1399

تورم ترکیه در آستانه تک رقمی شدن

نرخ تورم ترکیه به 10.94 درصد کاهش یافت.

12 تیر 1399

صف طولانی آمریکایی ها برای دریافت کمک های غذایی

صدها آمریکایی برای دریافت کمک های غذایی در لس آنجلس و پنسیلوانیا صف کشیدند.

9 تیر 1399

تعطیلی مدارس ایتالیا تا 4ماه دیگر، کرونا به مقامات روسیه سرایت کرد

کشورهای آمریکا، اسپانیا، ایتالیا،انگلیس، ترکیه و روسیه همچنان در صدر کشورهای پرمبتلا به کرونا ویروس هستند.

4 تیر 1399

تاثیر سلول های بنیادی بر درمان زخم دیابت

محققان در پژوهشی نقش سلول های بنیادی در درمان زخم دیابت را بررسی کرده اند.

2 تیر 1399

ایده های جدید کاغذ دیواری خاص برای دگرگونی خانه

هرگز نمی توانید با ساده نگه داشتن طرح های خود دچار اشتباه در دکوراسیون شوید. به لطف ایده ها و نوآوری های کاغذ دیواری خاص و مدرن، می توانید ظاهر مرمر را بدون هزینه زیاد به وسیله کاغذ دیواری های طرح مرمری خاص به دست آورید. هیچ چیز مانند کاغذ دیواری با طرح...

2 تیر 1399

حاج اسماعیلی: دولت نسبت به حق و حقوق کارگران جوابگو باشد ، دستمزد ناکافی و کاهش بهره وری به ضرر منافع ملی

فعال بازار کار و کارگری گفت: در شرایطی که مجلس مبنایی بسیار منطقی برای حداقل حقوق معین نموده چرا دولت از آن پیروی نمی نماید؟ چرا متفاوت از قانون و منطق حقوق کارگران را در شورای عالی کار تصویب می نماید؟ دولت باید نسبت به حق و حقوق جامعه کارگری جوابگو باشد....

29 خرداد 1399

نشست هم اندیشی تشکل های تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی گلستان برگزار شد

نشست هم اندیشی جوامع تحت پوشش اداره کل گلستان با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، دبیر شورای هماهنگی بانک های استان، مدیرکل امور مالیاتی گلستان و سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.

27 خرداد 1399

تجربه زمستان در پارک یخ جادویی سیام پاتایا

پارک یخ جادویی سیام پاتایاهمگی ما تایلند و شهرهای توریستی آن را مانند بانکوک، پاتایا و پوکت را به خاطر آب و هوای بارانی و با جنگل های گرمسیری و درهم می شناسیم. اما چه می گردد اگر به شما در مجله گردشگری خبرنگاران بگوییم که در این منطقه گرم با دمای 31 درجه...

25 خرداد 1399

آشنایی با محبوب ترین تورهای قاره اروپا

بسیاری از افراد در این فصل به خاطر زمان خوبی که در اختیار دارند برای رفتن به سفری رویایی و عالی برنامه ریزی می نمایند، هر کسی بر اساس روحیه و احتیاج خود منطقه ای را برای آرامش و تفریح انتخاب می نماید و میخواهد با انتخاب بهترین گزینه خاطره و لحظات بسیار...

24 خرداد 1399

تهدیدی بی سابقه در آمریکا علیه قانونگذاران، از سوی ترامپ!

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا به استفاده از یکی از اختیاراتش طبق قانون اساسی و تعلیق کنگره آمریکا به منظور پیشبرد فرایند انتصاب مقام ها تهدید کرد.

21 خرداد 1399

خبرنگاران دانش آموزان عشایر و روستایی از آموزش محروم نیستند

تهران- خبرنگاران- مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر که بخاطر شیوع کرونا آموزش دانش آموزان، الکترونیکی شده است، هیچ یک از دانش آموزان مناطق عشایری و روستایی از آموزش محروم نیستند.

20 خرداد 1399

خبرنگاران استان کرمان به سرمایه گذاری های جدید شرکت های معدنی احتیاج دارد

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با اشاره به جهش صادرات و میزان فروش شرکت های معدنی گلگهر و مس در سال 98 خواهان سرمایه گذاری های جدید شرکت های عظیم معدنی در این استان شد.

20 خرداد 1399

کرونا در اروپا، از اعتراض پزشکان آلمانی به کمبود تجهیزات حفاظتی تا افزایش نرخ بیکاری اسپانیا

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از افزایش نرخ بیکاری در اسپانیا پیامد بحران کرونا دارد و خبر می دهد که بعضی پزشکان عمومی در آلمان اعتراضی نمادین به کمبود تجهیزات حفاظتی انجام دادند.

17 خرداد 1399

پوتین بودجه نظامی را صرف مقابله با کرونا می نماید

فارس نوشت: رئیس جمهور روسیه با تاکید بر تشدید تلفات ناشی از ویروس کرونای جدید در این کشور,، از احتمال استفاده از منابع اقتصادی وزارت دفاع برای نبرد همه جانبه با این ویروس کشنده و مرموز اطلاع داد.

17 خرداد 1399

تأکید نخست وزیر اسپانیا بر ادامه قرنطینه سراسری

نخست وزیر اسپانیا بر این باور است که هرگونه کاهش محدودیت های اعمال شده برای مقابله با ویروس کرونا بستگی به پیشرفت های بیشتر در این زمینه خواهد داشت.

16 خرداد 1399

بی توجهی گرجستان به درخواست بازدید کارشناسان روس از آزمایشگاه بیولوژیکی آمریکا

وزارت خارجه روسیه با اشاره به نگرانی منطقی درباره وجود آزمایشگاه بیولوژیک آمریکاییریچارد لوگار در نزدیکی مرز این کشور، گفت: گرجستان هنوز به درخواست مسکو برای بازدید کارشناسان روس از این مرکز، پاسخ نداده است.

16 خرداد 1399

فرایند شیوع ویروس کرونا در استان مازندران کاهشی شد

استاندار مازندران گفت: فرآیند مبتلایان به کرونا در استان مازندران فرایند کاهشی دارد و میزان بستری ها کم شده است.

13 خرداد 1399

خبرنگاران رویکرد توسعه ای بخش معدن و صنایع معدنی در سال جهش فراوری

تهران - خبرنگاران - سال جاری با تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام جهش فراوری نامگذاری شده است، این مهم در ادامه نامگذاری سال های پیش، برنامه ای بلند مدت و هدفدار بوده که حرکت در این راستا می تواند کشور را به نقطه مطلوب خود نزدیک کند.

12 خرداد 1399
تعداد: (465)