پینگ پنگ

طراحی داخلی دفتر مرکزی شرکت بازی های کامپیوتری در آمریکا

در ادامه فرایند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در دنیای معماری در این مقاله در شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی خبرنگاران قصد داریم یکی از پیروز ترین طراحی داخلی اداری در سال 2018 ، در شهر واشنگتن آمریکا را به اتفاق هم آنالیز کنیم .

28 مهر 1399

10 باخت و 2 برد پینگ پنگ بازان ایران در بخش انفرادی

به گزارش خبرنگاران، مسابقات تنیس روی میز بین المللی چین از امروز آدینه شروع شد. در چارچوب این رقابت ها که در رده سنی نوجوانان و جوانان و در هر دو بخش دختران و پسران برگزار می گردد، بحث جوانان پسر آرمان حاجی ئی در مصاف با نمایندگان تایلند و چین به ترتیب...

2 بهمن 1398

مسائل ارزی گریبان تکواندو را گرفت، سفر به انگلستان روی هوا

سفرهای برون مرزی برای ورزش حالا تبدیل به یک بحران جدی گردیده است. بعد از کشتی حالا نوبت به وزنه برداری و تکواندو رسیده تا این شرایط سخت را تجربه نمایند.

2 دی 1397

پینگ پنگ باز نوجوان ایران در تیم منتخب آسیا

به گزارش خبرنگاران ، پینگ پنگ باز ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان دنیا به عضویت تیم منتخب آسیا درآمد. رادین خیام نوجوان مستعد ایرانی و از چهره های برتر تنیس روی میز ایران در میادین بین المللی سه سال گذشته موفق شد با کسب صندلی برتر رده بندی...

19 آذر 1397

رباتهایی با عملکرد متفاوت در نمایشگاه چین

ربات هایی متفاوت که به دست دانشمندان چینی ساخته گردیده است، در این کشور رونمایی شد.

16 آبان 1397

پینگ پنگ باز سنندجی سکوی سوم مسابقات هوپس پسران کشور را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش ورزش و جوانان استان کردسان، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی هوپس پسران کشور به مدت دو روز در شهرستان اراک برگزار شد.

20 مرداد 1397