20 میلیارد تومان برای 21 درصد سهام

به گزارش مجله پریها، صد و بیست و هشتمین شماره هفته نامه شنبه منتشر شد. حامد تاج الدین، هم بنیانگذار اوبار و آچاره مهمان صفحه سلبریتی این شماره است. تاج الدین سرمایه گذاری 20 میلیاردی حرکت اول (همراه اول) را حامل این پیغام می داند که می توان بازیگران بزرگ اقتصاد کشور را وارد اکوسیستم استارتاپی کرد.

20 میلیارد تومان برای 21 درصد سهام

بنیانگذار اوبار و آچاره در این گفت وگو از تحقق 10 میلیارد تومان از این سرمایه گذاری سخن گفته و می خواهد با اوبار صنعت لجستیک کشور را متحول کند.

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته با عنوان تهدید و فرصتی به نام هپیسم از فضای مفرح و شاد استارتاپ ها که یک مزیت نسبت به فضاهای کارمندی به شمار می رود نوشته و معتقد است در پس این چهره های جوان و کم سن، جریان عظیم و موج توفنده ای نهفته است که بنیان کسب و کارهای سنتی عبوس و کارمند محور را به لرزه درآورده است.

در صفحه اکوسیستم دنیا این شماره، گزارشی از مدل های تامین بودجه جدید برای استارتاپ ها با عنوان وام نقطه به نقطه منتشر گردیده است. با استفاده از فناوری و بیگ دیتا می توان بدون حضور یک موسسه مالی، مبالغی را قرض بگیرید.

در صفحه بازاریابی محتوا، گزارشی از چگونگی فراوری محتوا برای فروش و همچنین قسمت پنجم صفر تا صد فراوری محتوا منتشر گردیده است.

جدیدترین ترندهای هوش مصنوعی در سرمایه گذاری عنوان گزارش ویژه صفحه فین تک شنیه می باشد. همچنین در گزارشی سال 2019 را سالی سخت برای فین تک های تک خدماتی برشمرده است.

اپچار، آسان بورس، فن فیکس و باسلام مهمانان صفحه شروع راه این شماره هفته نامه شنبه هستند. باسلام به دنبال سهم 30 درصدی از خرید و فروش محصولات روستایی است و آسان بورس هم سامانه ای برای طراحی استراتژی معاملات در بازار سرمایه هست.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1242

به "20 میلیارد تومان برای 21 درصد سهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 میلیارد تومان برای 21 درصد سهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید