16 ایده ی ساده که استایل تان را شبیه به مگان مارکل می نمایند

به گزارش مجله پریها، مگان مارکل، یکی از اعضای نسبتا نو خانواده سلطنتی بریتانیا است که با سبک شیک و استایل مجذوب کننده خود توجه های زیادی را به خود جلب نموده است. اگر به استایل دوشس نو علاقه دارید و دوست دارید مانند او لباس بپوشید، ابتدا باید چند آیتم اصلی را انتخاب کنید تا قسمت عمده ای از کمد لباس شما را پر کند. سپس می توانید برای تکمیل کردن استایلتان، به سراغ اکسسوری ها بروید. در ادامه این مقاله با مجله خبرنگاران همراه باشید تا با استایل مگان مارکل بیشتر آشنا شوید.

16 ایده ی ساده که استایل تان را شبیه به مگان مارکل می نمایند

انتخاب آیتم های اصلی

1. یک جفت شلوار جین چسب با رنگ روشن انتخاب کنید

مگان مارکل یکی از هواداران اصلی شلوارهای جین چسب است. شلوارهای او گاهی طرح سنگ شور و معمولا آبی روشن هستند. شلوار جینی را انتخاب کنید که فاق آن کوتاه باشد و کمر آن روی خط ناف شما باشد و بعلاوه بلندی شلوار تا بالای مچ پای شما، یعنی روی قوزک پایتان باشد.

 • قبل از خرید شلوار حتما آن را بپوشید و مطمئن شوید که می توانید در آن به راحتی راه بروید، بنشینید و خم شوید. علاوه بر آن مطمئن شوید که آن شلوار در پاهای شما زیبا به نظر می رسد و ظاهر مجذوب نماینده تری به شما می دهد.

2. یک پیراهن جلو باز سفید و آزاد برای خود انتخاب کنید

یکی از ویژگی های اصلی استایل دوشس بریتانیا، ست کردن بلوزهای ساده و جلو باز (جلو دکمه دار) با لباس های دیگر است. مگان مارکل معمولا بلوزهایی را انتخاب می نماید که آستین بلندی داشته باشند؛ اما شما می توانید بلوزهایی که آستین سه ربع دارند را هم انتخاب کنید.

 • بلوزی که انتخاب می کنید باید به میزان ای آزاد باشد که وقتی دکمه های آن را می بندید، در قسمت سینه یا شکم صاف قرار بگیرد و کشیده نگردد.

3. برای مناسبت ها و موقعیت های خاص، یک پیراهن مجلسی میدی با رنگ خنثی انتخاب کنید

برای انتخاب پیراهن مجلسی، شما می توانید یک پیراهن با مدل دامن فون، لنگی یا راسته که متناسب با فرم بدن شما باشد را انتخاب کنید. توجه کنید که قد لباس شما حداقل باید تا زیر زانو باشد. مگان مارکل معمولا لباس هایی با رنگ های صورتی روشن، آبی سورمه ای، مشکی، کرم و طوسی را انتخاب می نماید؛ بنابراین اگر از سبک لباس های او خوشتان می آید می توانید این رنگ ها را برای پیراهن هایتان انتخاب کنید.

 • مطمئن شوید که لباس شما خیلی باز نباشد و در قسمت های سینه و پشت کاملا پوشیده باشد. اگر مدل پیراهن شما روی قسمت پا چاک می خورد، سعی کنید که بازی آن نهایتا تا کمی بالاتر از زانو باشد.

4. برای داشتن استایلی حرفه ای تر، شلوار پارچه ای یا شلوار جین راسته دمپا انتخاب کنید

مگان مارکل معمولا در شلوارهای دمپا و کفش های پاشنه بلند برای موقعیت های رسمی و کاری دیده می گردد. شلواری را انتخاب کنید که بلندی آن تا مچ پای شما باشد و از بالای شلوار گشاد گردد.

 • اگر قصد دارید شلوارتان را با یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید، شلواری را انتخاب کنید که بلندی آن از مچ پای شما بلندتر باشد تا زمانی که کفشتان را می پوشید، شلوار روی کفشتان قرار بگیرد.

5. یک پلیور یقه اسکی با رنگ تیره انتخاب کنید

پلیورهای یقه اسکی، برای کمد هر فردی که به استایل کلاسیک علاقه دارید، یک آیتم ضروری و اساسی است. اگر دوست دارید سبک لباستان مانند مگان مارکل باشد، پلیوری را انتخاب کنید که یقه آن در بالا یک بار تا بخورد و روی لباس بیفتد؛ در واقع یقه لباس کیپ گردن شما نباشد و کمی باز باشد. رنگ های تیره مانند مشکی، آبی نفتی، سبز زیتونی و قهوه ای گزینه های مناسبی خواهند بود.

 • در هنگام پرو کردن پلیور یقه اسکی، حتما زیر نور مستقیم بمانید تا مطمئن شوید لباس شما سایه ندهد.

6. برای روزهای سرد و بارانی، یک ترنچ کت بلند یا بارانی ضخیم انتخاب کنید

مگان مارکل بسیاری از استایل های زمستانی خود را با یک ترنچ کت یا بارانی بلند تکمیل می نماید. برای استایل های کژوال، یک بارانی که بلندی آن تا پایین باسن باشد را بپوشید و برای استایل های رسمی تر، یک پالتو یا ترنچ کت با رنگ تیره خنثی یا طرح های ساده مانند چهارخانه انتخاب کنید.

 • برای مجذوب نمایندهیت بیشتر، مطمئن شوید که رنگ کت شما با رنگ بقیه لباس هایتان در تضاد باشد. برای مثال، اگر یک لباس صورتی می پوشید، کتی را انتخاب کنید که رنگ آن طوسی تیره باشد تا جلوه بیشتری به استایل شما بدهد.

7. به رنگ ها توجه کنید

یکی از نکاتی که مگان مارکل همواره به آن توجه می نماید، ترکیب کردن رنگ هاست. یکی از ساده ترین روش ها برای داشتن استایلی شیک، استایل مونوکروم است؛ برای این کار فقط کافی است رنگ های هم خانواده از یک طیف رنگی را باهم بپوشید. برای مثال می توانید یک بلوز شکلاتی رنگ را به همراه یک دامن بلند قهوه ای بپوشید و برای تکمیل کردن مجذوب نمایندهیت استایلتان، یک کت کرم رنگ را به آن ها اضافه کنید.

 • اگر به رنگ های برجسته مانند بنفش علاقه دارید، از پوشیدن آن نترسید؛ شما می توانید آن را به همراه یک جفت کفش آبی تیره ست کنید و استایل منحصر به فردی داشته باشید.

اکسسوری مناسب را انتخاب کنید

8. دو یا سه انگشتر طلا یا نقره برای تکمیل کردن استایلتان انتخاب کنید

مگان مارکل به علت پوشیدن حلقه های شیک و خاص، معروف است. انگشتری را انتخاب کنید که مجذوب نمایندهیت بیشتری به دستانتان بدهد و انگشتان شما را زیباتر نشان دهد. بعلاوه شما می توانید یک انگشتر در انگشت شست خود هم بندازید؛ همان طور که مگان مارکل این کار را می نماید.

 • استایل کلاسیک؛ سبک مجذوب نمایندهی که تاریخ انقضا ندارد

9. یک کیف دستی با میزان میانه متناسب با استایلتان انتخاب کنید

فرقی نمی نماید روز باشد یا شب؛ مگان مارکل همواره یک کیف همراه خود دارد. برای موقعیت های رسمی تر، یک کیف کوچک تر با رنگی ساده انتخاب کنید که با استایلتان هماهنگ باشد. برای استفاده روزانه و یا موقعیت های معمولی، می توانید از یک کیف چرمی یا برزنتی با رنگ های مشکی یا قهوه ای برای تکمیل کردن استایلتان بهره ببرید.

10. برای داشتن ظاهری شیک، کفش های پاشنه بلند نوک تیز مشکی بپوشید

مگان مارکل اغلب اوقات با کفش های مشکی پاشنه بلند دیده می گردد. شما می توانید کفشی با پاشنه ده سانتی یا کوتاه تر انتخاب کنید. بهتر است که کفشتان جلو بسته و نوک تیز باشد، زیرا کفش های نوک تیز پاهای شما را کشیده تر نشان می دهند و ظاهر رسمی و شیک تری دارند.

 • اگر تجربه کمی در پوشیدن کفش های پاشنه بلند دارید، مدلی را انتخاب کنید که بند داشته باشد؛ بندها به شما یاری می نمایند تا راحت تر راه بروید.

11. برای متعادل کردن اندامتان، از یک کمربند نازک بهره ببرید

فرقی نمی نماید که یک شلوار پارچه ای می پوشید، یک پیراهن مجلسی و یا شلوار جین؛ یک کمربند مشکی با همه چیز قابلیت ست شدن را دارد. بعلاوه اگر فرم بدن شما به نوعی است که کمر لاغری دارید، با یک کمربند می توانید حالت کمرتان را بیشتر به نمایش بگذارید. برای پوشیدن کمربند، اطمینان حاصل کنید که کمربند کاملا به کمر شما چسبیده باشد؛ اما خیلی شل نباشد و بعلاوه کمر شما را فشرده نکند.

12. برای داشتن ظاهری سلطنتی، یک کلاه برت با رنگ ساده یا پاستلی انتخاب کنید

دوشس بریتانیا، برای موقعیت های خاص مانند مراسم عروسی، رویدادهای خیریه یا تعطیلات، از یک کلاه برت برای مجذوب نماینده تر کردن استایل خود استفاده می نماید. اگر به کلاه علاقه دارید، شما هم می توانید در بعضی مراسم ها، از یک کلاه بهره ببرید. اگر در نگه داشتن کلاه روی سر خود مشکل دارید، می توانید آن را به همراه چند گیره، روی موهایتان محکم کنید.

استایل های کلاسیک بسازید

13. یک بلوز سفید را به همراه یک شلوار جین چسب ست کنید

یکی از استایل های معروف مگان مارکل، ترکیب کردن این دو آیتم است. اگر دوست دارید به مجذوب نمایندهیت استایلتان اضافه کنید، بلوزتان را داخل شلوار بیندازید و با یک کمربند، خط کمرتان را به نمایش بگذارید. یک ویژگی خوب در خصوص این استایل، این است که شما هم می توانید با یک جفت کفش پاشنه بلند آن را به استایلی شیک و رسمی تبدیل کنید و هم می توانید این دو آیتم را به همراه یک جفت کتانی ست نموده و با یک کیف ساده، استایلی کژوال داشته باشید.

14. برای موقعیت های خاص، یک پیراهن به همراه کلاه ست آن بپوشید

اگر می خواهید به یک مراسم خاص بروید و دوست دارید استایلی مانند مگان مارکل داشته باشید، یک پیراهن ساده تک رنگ را با کلاه ست با آن بپوشید. برای تکمیل کردن استایلتان، یک جفت کفش پاشنه بلند ساده را به لباس هایتان اضافه کنید.

 • 15 پارچه مجلسی برای دوخت شیک ترین لباس (و راهنمای انتخاب رنگ آن ها)

15. برای داشتن استایلی حرفه ای، یک پلیور را با یک شلوار دمپا و کفش پاشنه بلند ست کنید

یک پلیور تک رنگ انتخاب کنید و آن را با یک شلوار پارچه ای مشکی یا آبی نفتی ست کنید. پلیورتان را داخل شلوار بیندازید و برای تکمیل استایلتان یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید. در صورت احتیاج می توانید یک ترنچ کت بلند هم روی لباس هایتان بپوشید.

 • در این استایل از اکسسوری های بسیار متفاوتی مانند زیورآلات و کیف ها با شکل های مختلف می توانید بهره ببرید.

16. آیتم های اصلی را باهم مخلوط کنید تا استایل های متنوعی داشته باشید

ترس را کنار بگذارید و با ترکیب کردن لباس هایتان، استایل های مختلف را امتحان کنید. برای مثال ترکیب کردن یک بلوز ساده به همراه یک شلوار پارچه ای یا یک دامن چرمی کوتاه، ظاهری مجذوب نماینده و شیک به شما می دهد. بعلاوه برای یک استایل حرفه ای و کاری، می توانید یک شلوار جین مشکی را با یک کت بلند بپوشید. سعی کنید روی اکسسوری ها از جمله انگشتر و کفش ها توجه بیشتری داشته باشید.

حرف آخر

شاید اصلی ترین نکته ای که باعث خوش استایل بودن مگان مارکل می گردد، سادگی باشد. برای خوش استایل بودن لازم نیست انتخاب های پیچیده ای داشته باشید؛ بلکه با ترکیب کردن آیتم هایی که مناسب شما هستند، می توانید ظاهر شیک و مجذوب نماینده تری داشته باشید.

منابع:Glamour, Wikihow

منبع: دیجی استایل
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4351

به "16 ایده ی ساده که استایل تان را شبیه به مگان مارکل می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 ایده ی ساده که استایل تان را شبیه به مگان مارکل می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید