گزارش رسانه انگلیسی از کریم انصاری فرد، انتقال مهاجم ایرانی آن طور که طرفین محاسبه می کردند نبود

به گزارش پریها، یک رسانه انگلیسی شرایط این روزهای کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم ناتینگهام فارست را مورد ارزیابی همه جانبه قرار داد.

گزارش رسانه انگلیسی از کریم انصاری فرد، انتقال مهاجم ایرانی آن طور که طرفین محاسبه می کردند نبود

به گزارش پریها، در گزارش سایت انگلیسی Footballleagueworld در خصوص کریم انصاری فرد آمده است: منصفانه است اگر بگوییم انتقال کریم انصاری فرد به تیم ناتینگهام فارست آن طور که طرفین محاسبه می کردند، نبود. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به لطف شهرت خوبی که در جام جهانی 2018 روسیه کسب نموده بود و همچنین تعداد زیادی گل هایی که در المپیاکوس به ثمر رساند، به سیتی گراند آمد. بنا به دلایل زیادی کریم انصاری فرد نتوانست به اهدافش در ناتینگهام فارست دست یابد و زدن یک گل در 9 بازی کارنامه این مهاجم است.

در ادامه این گزارش خاطر نشان شده است: انصاری فرد می توانست امیدوار باشد با روی کار آمدن مارتیل اونیل، سرمربی ایرلندی به جای آیتور کارانکا فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند، اما فقط یک بار در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست نهاده شد. این شرایط برای کریم انصاری فرد با توجه به خاتمه مصدومیت لویس گرابان، مهاجم اصلی ناتینگهام فارست نگران کننده تر نیز می گردد.

سایت انگلیسی یادشده مطلب خود در خصوص کریم انصاری فرد را اینطور خاتمه داده است: انصاری فرد می داند برای بازی کردن باید سبک بازی خود را بهبود دهد. مهاجم 28 ساله سابق تیم اوساسونای اسپانیا با توجه به حضور مهاجمان دیگری همانند لئو بوناتینی و داریل مورفی باید بداند این یک چالش بزرگ پیش رو دارد و برای رسیدن به ترکیب ناتینگهام فارست سخت مبارزه کند. شاید انصاری فرد به خاطر فرصت عادلانه ای که برای بازی در ناتینگهام فارست دریافت نمی کند تابستان امسال میلادی برای آینده فوتبالش برنامه دیگری تدارک ببیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2365

به "گزارش رسانه انگلیسی از کریم انصاری فرد، انتقال مهاجم ایرانی آن طور که طرفین محاسبه می کردند نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش رسانه انگلیسی از کریم انصاری فرد، انتقال مهاجم ایرانی آن طور که طرفین محاسبه می کردند نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید