تور ارزان روسیه: کاهش 32 درصدی صدور پروانه ساختمان مسکونی در فصل تابستان

به گزارش مجله پریها، اطلاعات پروانه های ساختمانی صادر شده به وسیله شهرداری های کشور در فصل تابستان 1400 که از سوی مرکز آمار ایران منتشر شده است نشان می دهد در تابستان سال جاری تعداد 93 هزار و 578 واحد مسکونی در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان از سوی شهرداری های کشور پیش بینی شده است که نسبت به فصل گذشته 9.5 درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 31.9 درصد کاهش داشته است. میانه تعداد واحد مسکونی در هر پروانه احداث ساختمان 3.2 واحد بوده است .

تور ارزان روسیه: کاهش 32 درصدی صدور پروانه ساختمان مسکونی در فصل تابستان

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

مجموع مساحت زمین در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان در حدود 17 هزار و 472 هزار متر مربع بوده است که نسبت به فصل گذشته 52.8درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 8.5 درصد افزایش داشته است. میانه مساحت زمین در پروانه­ های احداث ساختمان 589 مترمربع بوده است.

بعلاوه در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان از سوی شهرداری تهران تعداد 12 هزار و 493 واحد مسکونی پیش بینی شده است که نسبت به فصل گذشته 13 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 9.6 درصد کاهش داشته است. میانه تعداد واحد مسکونی برای هر کدام از این پروانه های ساخت 7.8 واحد بوده است.

بعلاوه مجموع مساحت زیربنا در پروانه های احداث ساختمان صادرشده از سوی شهرداری تهران در تابستان سال جاری بالغ بر دو هزار و 486 هزار متر مربع بوده است که نسبت به فصل گذشته 19.3 درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 2.5 درصد افزایش داشته است. میانه مساحت زیربنای این دسته از پروانه ها در دوره مورد آنالیز هزار و 553 مترمربع بوده است.

مجموع مساحت زمین در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان از سوی شهرداریی تهران در حدود 612 هزار مترمربع بوده است که نسبت به فصل گذشته 34.4 درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 5.7 درصد افزایش داشته است. میانه مساحت زمین در پروانه ­های احداث ساختمان 382 مترمربع بوده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4542

به "تور ارزان روسیه: کاهش 32 درصدی صدور پروانه ساختمان مسکونی در فصل تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: کاهش 32 درصدی صدور پروانه ساختمان مسکونی در فصل تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید