کارشناسی داوری بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران

به گزارش مجله پریها، یک کارشناس می گوید داور بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران در تمام صحنه ها به جز یک مورد، تصمیم درستی گرفته است.

کارشناسی داوری بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران

حیدر سلیمانی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره عملکرد محمد حسین زاهدی فر داور مسابقه استقلال خوزستان و استقلال تهران اعلام کرد: بازی، صحنه خاصی نداشت اما وقتی، مسابقه در یک روز بارانی انجام می گردد، کار داوران هم سخت خواهد بود. اما آقای زاهدی فر به خوبی از پس این بازی برآمد و تمام تصمیم هایش صحیح بود.

او اضافه کرد: داور در ارائه کارت های زرد نیز به درستی تصمیم گرفت. نمی دانم چرا استقلالی ها به قطع شدن بازی به خاطر باران اعتراض می کردند. برای اینکه بازی به تعویق بیفتد، باید داور با ناظر بازی صحبت کند تا بعد از اینکه از شدت باران کاسته شد، دوباره دو تیم به زمین برگردند. بنابراین تصمیم داور درست بود.

این کارشناس داوری همچنین با اشاره به درگیری در وقت های اضافه نیمه دوم شرح داد: داور در برخوردی که الحاجی آن را آغاز کرد، اخطار داد اما صحنه ای از دستش در رفت که باید یاری داور یاریش می کرد. جایی که مصدوم روی زمین است نباید هیچ بازیکنی آن را کشان کشان به بیرون ببرد. حتما باید داور درخواست برانکارد می کرد اما همان حرکتی که عابدزاده سال ها پیش انجام داد را بازیکنان هر دو تیم انجام دادند. بنابراین داور باید به هر دو بازیکن کارت زرد می داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1901

به "کارشناسی داوری بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید