پیام رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج با انتشار پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به جامعه رسانه تبریک و شادباش گفت. در پیام رییس فدراسیون فوتبال خطاب به اصحاب رسانه آمده است:

پیام رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت روز خبرنگار

جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون اقتضای جان چو ای دل آگهی است هرکه آگه تر بود جانش قوی است

...و رسیدیم به روز خبرنگار 97، این قافله عمر عجب می‌گذرد. روزی به نام راویان خبر...آنهایی که همیشه با چهره زحمتکش و علاقه شان به بهبود در اذهان مانده اند.

یاد سال گذشته به خیر؛ آن غروب دل انگیز تابستانی که بزرگان خانواده خبر برای دقایقی در کنار هم جمع شدند و چه افسوس که از آن محفل گرم و صمیمی،از آن روز تا به امروز عزیزانی از جمع مان پر کشیدند و آسمانی شدند.

افسوس که ایرج باباحاجی عزیز که آن شب در جمع مان بود و مانند همیشه با فداکاری و شور حال وصف ناپذیر در تکاپوی اطلاع رسانی،در همین فاصله کوتاه زمانی دارفانی را وداع گفت.

و از آن روز،خاطرات دیگری هم برای همیشه بر جریده روزگار به یادگار باقی ماند؛

اشک های والده ارجمند زنده یاد مهدی نفر؛ بغض سنگین ابوی میلاد اسلامی؛ ..و حرف های صمیمانه میثم آب پرور و دانیال احمدپور که یادگاران واقعی پدران بزرگوارشان باقی مانده اند.

این ذکر خاطره ما را به اینجا می رساند که دعای اصلی همان آرزوی سلامتی است و بهروزی. خداوند متعال سایه پیشکسوتان رسانه،را بر سر خانواده فوتبال حفظ فرماید.

سایه نسل نویی که پا در جای استادان خود گذاشته اند و در این مسیر یار و همراه فوتبال هستند مستدام باشد که بتوانند نو به نو ،با تعهد و دلسوزی خود در گرما و سرما،چراغ راه باشند.

سفیران بینا و شنوای خبر،در 365 روز گذشته رویدادهای متعددی را پشت سرگذاشتند که جانمایه آن،حضور در آوردگاه روسیه و روایت شب های روشن سن پترزبورگ،کازان و سارانسک برای خیل هموطنانی بود که به عشق تیم ملی محبوب شان روز را آغاز می کردند.

اگر 17 مرداد،روز شهادت شهید بزرگوار،شهید صارمی را نقطه مهمی در فعالیت سالیانه همکاران تلقی کنیم، به عنوان عضوی از جامعه بزرگ رسانه،امیدوارم در سال کاری پیش رو تا 17 مرداد 98،سختی های این شغل بر همکاران عزیز کمتر و کمتر شود و مشکلات مختلف مربوط به انتشار روزنامه هاو مجلات به حداقل برسد.

چه تلخ و غمبار بود که در همین نزدیکی خبر رسید که نفس های دنیای ورزش،آن رسانه خاطره انگیز و دل انگیز همه اعصار به شماره افتاده و امید که بازگردد و در کنار کیهان ورزشی دوباره دایره المعارف ورزشی ها باقی بماند.

امید که تا سالیان،موفق و بهروز باشید و خبری جز پیروزی و سلامتی برای مخابره در میان نباشد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 223

به "پیام رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت روز خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت روز خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید