پژمانفر: پزشکان 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

به گزارش پریها، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مستندات مرکز پژوهش های مجلس پزشکان 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند.

پژمانفر: پزشکان 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

به گزارش پریها، نصرالله پژمانفر در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه شنبه) مجلس در جریان آنالیز جزئیات لایحه بودجه سال 98، در تذکری گفت: در جلسه نوبت صبح امروز گزارشی درباره فرار مالیاتی پزشکان ارائه کردم، در این راستا نمایندگان، مرجعِ فرار مالیاتی 6700 میلیارد تومانی پزشکان را جویا شدند و بنده نیز مرکز پژوهش ها را به عنوان مرجع معرفی کردم.

وی خطاب به مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: شما صحت عدد را از نماینده مرکز پژوهش ها جویا شدید و ایشان بیان کردند ما گزارشی ندادیم.

پژمان فر ادامه داد: من عین گزارش را برای شما قرائت می کنم، در صفحه 32 این گزارش آمده است مقدار واقعی مالیات پزشکان حداقل 6700 میلیارد تومان در سال تخمین زده شده است؛ در حال حاضر بسیاری از پزشکان به فرار مالیاتی متهم هستند.

وی یادآور شد: به نظر می رسد هیات رئیسه تحت تاثیر بعضی فشارها قرار گرفته که با صحبت های بنده درباره اعداد و ارقام مربوط به مالیات پزشکان اینگونه برخورد کرد.

علی مطهری در پاسخ به این تذکر گفت: نماینده مرکز پژوهش ها در جلسه حاضر بود و ما از ایشان در خصوص صحت اطلاعات سوال کردیم این به معنای تحت تاثیر قرار دریافت نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2284

به "پژمانفر: پزشکان 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمانفر: پزشکان 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید