پشیمانی یورگن کلوپ از نام آوردن از سیروس دین محمدی در یک مصاحبه

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، ایوب اصغرخانی پیشکسوت تیم استقلال و مربی سابق تیم های پایه این باشگاه که بازیکنان زیادی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: متاسفانه سال 98 سال خوبی برای مردم ایران نبود و هرچقدر به انتهای سال نزدیک تر شدیم وقایع اسفناک ترین برای مردم رخ داد تا خاطرات خوشی از این سال در تاریخ ایران ثبت نشود.

پشیمانی یورگن کلوپ از نام آوردن از سیروس دین محمدی در یک مصاحبه

وی افزود: کرونا در روزهای پایانی سال حال همه را گرفت و باعث شد خانواده های زیادی در سوگ عزیزان خود داغدار شوند. متاسفانه این پدیده هنوز به اتمام نرسیده و امیدوارم مردم هم یاری نمایند و با همکاری خود و گوش دادن به توصیه های ایمنی در ایام نوروز و پرهیز کردن از سفر به ریشه کن شدن این ویروس یاری نمایند.

اصغرخانی توضیح داد: من خودم اهل استان آذربایجان شرقی، شهر سردرود هستم. اصلا نام کامل من ایوب اصغرخانی سرودرودی هست و چون در تهران کار مربیگری می کنم، در هر سال یکبار ایام نوروز و یکبار هم در تابستان به شهر محل زندگی ام سفر نموده و با خانواده و اقوامم ملاقات می کنم. اما سال جاری به توصیه مسئولان کشور از این سفر پرهیز می کنم. با این که دلم برای پدر و مادرم تنگ شده اما برای خودشان به ملاقاتشان نمی روم. تنها اتفاق خوب برای شخص من در سال 98 سلامتی خودم و خانواده ام بود و برای حفظ همین سلامتی از سفری که واجب است پرهیز می کنم.

پیشکسوت فوتبال گفت: آرزوی بزرگم برای سال 99 ریشه کن شدن هرچه زودتر این ویروس است و آرزوی ورزشی ام در این سال ایجاد زیر ساخت و امکانات در شهر سردرود برای جوانان مستعد است. من در همه سالهای گذشته در رده های پایه مربیگری کردم و شاگردان زیادی را به سطح اول فوتبال معرفی کردم که شاید شاخص ترین آنها امید نورافکن، محسن کریمی، شایان مصلح، محمد انصاری، رضا آذری، شاهین طاهرخانی و... هستند. باتجربه ای که در این زمینه دارم قاطعانه می گویم شهر سردرود معدنی از استعداد های جوان است که به خاطر کمبود امکانات و توجه نمی توانند در فوتبال رشد نمایند. دوست دارم روزی امکان آن فراهم گردد تا تجربیاتم را در شهر زادگاهم به کار گرفته تا جوانان مستعد آنجا هم به سطح اول فوتبال ایران معرفی شوند.

از اصغرخانی خواستیم تا به مناسبت ایام نوروز با یکی از دوستان و همبازیان قدیمش در استقلال شوخی کند و بدون درنگ به سراغ سیروس دین محمدی رفت و گفت: آقا سیروس در سال 99 قرار است به جای یورگن کلوپ سرمربی لیورپول گردد. بالاخره هرچی نباشه در تیم ماینس آلمان با یکدیگر همبازی بودند و کلوپ هم که سیروس را به خوبی به یاد می آورد.

وی در ادامه افزود: فکر می کنم اگر کلوپ می دانست که دین محمدی میخواهد جای او را بگیرد هرگز در مصاحبه اش نام سیروس را نمی آورد. آقا سیروس کاری کرد تا یورگن کلوپ از نموده خودش پشیمان گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3327

به "پشیمانی یورگن کلوپ از نام آوردن از سیروس دین محمدی در یک مصاحبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشیمانی یورگن کلوپ از نام آوردن از سیروس دین محمدی در یک مصاحبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید