واکنش شفر به قهر حسینی و حمایت از رحمتی، توصیه به گلر جوان استقلال

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر در مورد اتفاقی که برای حسینی رخ داد و در چهار بازی گذشته استقلال به میدان نرفته است گفت: در بازی اول مقابل پیکان حسینی مصدومیت داشت و نمی توانست در بازی دوم هم بازی کند. قبل از آن تعیین نبود که کدام دروازه بان بازی می نماید اما مصدومیت حسینی باعث شد رحمتی بازی کند. او خیلی خوب بازی می کرد و نمی شد به او گفت برو بیرون.

واکنش شفر به قهر حسینی و حمایت از رحمتی، توصیه به گلر جوان استقلال

وی اضافه نمود: فوتبال یک ورزش تیمی است. بازی یک فرد نیست. اگر الان حسینی شماره دو باشد باید در تمرینات بجنگد تا شماره یک گردد. نمی تواند در تمرینات کم کار کند. باید بجنگد برای اینکه نفر اول گردد. نه تنها حسینی بلکه سایر بازیکنان.

سرمربی استقلال گفت: الان رحمتی خیلی خوب بازی نموده است. چرا باید او را بیاورم بیرون. حسینی اگر از رحمتی بهتر باشد بازی می نماید. بدون نظم هیچ شانسی برای موفقیت نداریم. این اولین دروازه بان و اولین بازیکن نیست که این شرایط را دارد. او باید مبارزه کند و تمرینات خوبی داشته باشد.

وینفرد شفر ادامه داد: حسینی این شانس را دارد که در تیم بازی کند ولی باید یاد بگیرد که تیم شماره یک است نه مربی و نه بازیکن.

وی در مورد اینکه آیا در جریان ناراحتی حسینی قرار گرفته است گفت: من همه چیز را می دانم. همیشه گفته ام که پشت سرم هم چشم دارم. دوباره می گویم وقتی کسی شماره دو است باید بجنگد برای شماره یک. با توجه به شرایطی که در تمرینات داشته است نمی تواند بازی بعدی را هم بازی کند. خیلی وقت ها رحمتی شماره دو بود اما خیلی خوب تمرین کرد و شماره یک شد. با این حال هیچ مشکلی نیست و راه حلی برایش پیدا خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 383

به "واکنش شفر به قهر حسینی و حمایت از رحمتی، توصیه به گلر جوان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شفر به قهر حسینی و حمایت از رحمتی، توصیه به گلر جوان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید