سرگیجه استقلالی ها از بی برنامگی کاوه رضایی

به گزارش مجله پریها، مذاکره استقلال با نماینده کاوه رضایی ⁩و توافق اولیه موجب شد تا این مهاجم در پی بازگشت به استقلال تهران بعد از سال ها باشد، اما مسوولان باشگاه شرط امضای قرارداد با مهاجم اسبق تیم را گذراندن تست پزشکی و حضور در ایفمارک اعلام کردند، شرطی که به نظر می رسد خوشایند کاوه رضایی نبوده، زیرا از زمان توافق ابتدایی استقلال با مهاجم کرمانشاهی فوتبال ایران هر روز خبر جدیدی از بازگشت وی منتشر می گردد، اما رضایی به بهانه های مختلف از حضور در ایران سرباز می زند.

سرگیجه استقلالی ها از بی برنامگی کاوه رضایی

آخرین خبر از بازگشت رضایی مربوط به دوشنبه (بیست و هفتم تیر) بود. در حالی که قرار بود رضایی شب گذشته (دوشنبه) به ایران برسد، اما تا کنون نه تنها خبری از بازگشت وی در رسانه های رسمی و سایت باشگاه استقلال منتشر نشده بلکه بعضی از اخبار جابجایی حکایت از آن دارد که رضایی در پی شروط جدیدی برای باشگاه است.

قرار بود باشگاه استقلال یک توافق 2 ساله بدون بند جدایی با این مهاجم 30 ساله به امضا برساند، اما اکنون رضایی در پی توافق یکساله است. توافقی که داستان حضور گذشته وی را در استقلال تکرار خواهد نمود.

اینکه چرا تاریخ سفر رضایی هر هفته تغییر می نماید و او علاقه ای به بازگشت به ایران و حضور در تست پزشکی ندارد، سوالی است که مسوولان جابجایی باشگاه و کاوه رضایی باید به آن پاسخ دهند. در تحلیل رفتار های رضایی پیش فرض های زیادی مطرح می گردد، اما یکی از مهمترین آنها، احتمال ادامه فوتبال وی در خارج از کشور است، زیرا رضایی با بهبود مصدومیت می تواند در لیگ بلژیک با شرایط بهتر اقتصادی قرارداد امضا کند. رضایی سال گذشته مصدوم بود و بیشتر ملاقات های لیگ بلژیک را از دست داد.

ترس از عملکرد ضعیف در تیم استقلال یکی دیگر از دلایل رضایی برای بازگشت به جمع آبی پوشان است. رضایی در حدود یک فصل مصدوم بود. مصدومیتی که مقدار درمان آن هنوز معین نیست بلکه بسیاری از طرفداران را نگران نموده که وی نتواند در چند بازی نخست تیم استقلال را همراهی کند. رضایی در استقلال باید با بازیکنان زیادی رقابت کند. آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، کوین یامگا و سجاد شهباززاده مهمترین رقبای مهاجم اسبق فوتبال جوانان ایران هستند.

تاخیر در بازگشت رضایی به استقلال در حالی است که قرار بود وی بعد از تست های پزشکی به همراه تیم به اردوی ترکیه برود. البته حضور احتاقتصادی وی در اردوی ترکیه به معنای قرارداد قطعی با استقلال نیست بلکه در نهایت ساپینتو بعد از اردو در مورد ادامه همکاری با رضایی تصمیم خواهد گرفت. سرمربی پرتغالی تیم استقلال چند روز پیش هفت بازیکن این تیم را در فهرست خروجی قرار داد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4673

به "سرگیجه استقلالی ها از بی برنامگی کاوه رضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرگیجه استقلالی ها از بی برنامگی کاوه رضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید