هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک می رود؟

به گزارش مجله پریها، اعلام استعفای هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک در نشست هفته گذشته هیات اجرایی و هیات رئیسه این کمیته مطرح شد که البته با مخالفت دیگر اعضا همراه بود.

هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک می رود؟

با این حال هادی رضایی از آن روز در محل کار خود در ساختمان کمیته ملی پارالمپیک حاضر نشده و حتی تهران را ترک کرده و در مشهد به سر می برد.

دبیرکل مستعفی کمیته ملی پارالمپیک البته کماکان در رابطه کاروان پارالمپیک و برنامه های مصوب برای ورزشکاران این کاروان پاسخگو است اما به نظر می رسد تصمیمش برای جدایی از ترکیب هیات رئیسه و اجرایی قطعی است اگر چه تمایلی به اظهار نظر در این زمینه ندارد.

مجله پریها کسب اطلاع کرده که هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک خواستار بازگشت هادی رضایی هستند و به همین دلیل فعلا هیچ مقام رسمی استعفای وی را تایید نکرده است. گفته می شود تا اواسط هفته جاری تکلیف این موضوع نهایی خواهد شد.

هادی رضایی که نزدیک به چهار دهه فعالیت در ساختار ورزش جانبازان و معلولان را در کارنامه دارد از فروردین ماه سال گذشته متصدی دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک شد. گفته می شود برخی اختلاف نظرها با محمود خسروی وفا دلیل تصمیم وی برای استعفا بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3517

به "هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید