موسوی: شروع لیگ برای بازیکن سم است، باید برای فصل بعدی آماده شد

به گزارش مجله پریها، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید با توجه به شروع ویروس کرونا باید لیگ برتر تعطیل شود و برای فصل بعد این رقابت ها آماده شد.

موسوی: شروع لیگ برای بازیکن سم است، باید برای فصل بعدی آماده شد

علی موسوی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با مجله پریها، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت و ادامه یافتن رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: به نظر من جذابیت فوتبال به حضور تماشاچی است و جذابیت این مسابقات به آماده بودن بازیکنان است که بتوانند از کیفیت خوبی از خودشان ارائه دهند. در حال حاضر حدود سه ماه از بازی ها تعطیل شده است و بازیکنان آن کیفیت لازم را ندارند و تمرینات انفرادی بار فنی مطلوبی ندارد که شاهد و جذابیت خوبی از فوتبال باشیم.

او ادامه داد: خارج از بحث کرونا، آغاز لیگ در هر 4 روز یک بار برای یک بازیکن سخت است و متاسفانه شرایط طوری پیش رفته که انگار می خواهند هر طوری که هست، را به سرانجام برسانند. این درحالی است که آن رعایت مسائل بهداشتی با توجه به حضور بازیکنان در کنار هم و برخورد آن ها در تمرینات و زمین بازی، امکان پذیر نیست.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه اضافه کرد: آغاز لیگ برای بازیکنان سم است. آن ها الان بخواهند یک شرایط جسمی خوبی داشته باشند که 4 روز یک بار بازی کنند، باید مثل اروپایی ها یک بدن کاملا آماده داشته باشند که این مساله در حال حاضر امکان پذیر نیست. به نظر من باید لیگ را تعطیل کنند و فرصت یک ماهه دیگر بدهند تا تیم ها بدنسازی کنند تا لیگ بعدی را از دست ندهیم و بتوانیم فصل بعدی لیگ برتر را به موقع آغاز کنیم.

او در خصوص شرایط استقلال و پرداختی هایی که به بازیکنان خارجی این تیم داده شده است، گفت: پرداختی ها در استقلال باید 100 درصد انجام شود و باید بودجه و شرایط لازم برای قرارداد بستن با این بازیکنان وجود داشته باشد. همچنین ما شاهد بودیم که بازیکنان داخلی تیم هم در شرایط خوبی نبودند و مدت ها پرداختی نداشتند و به نظر من با وجود چنین شرایطی باید یک مدیریت درستی میان بازیکنان داخلی و بازیکنان خارجی در خصوص پرداختی هایشان وجود داشته باشد.

موسوی در سرانجام در خصوص اینکه آینده استقلال با وجود این شرایط چیست، گفت: باید بگویم تیم های ایرانی قابل پیش بینی نیستند چون برنامه ریزی دقیقی وجود ندارد و هیچ چیز ما مشخص نیست و من فکر می کنم استقلال در طول فصل بسیار پستی و بلندی بسیار زیادی دارد و با ندادن بدهی ها تا حاشیه مختلفی دست و پنجه نرم می کند. حقیقتا ما بدترین لیگ را در زمینه اخلاق و حواشی داریم و با این وجود باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3458

به "موسوی: شروع لیگ برای بازیکن سم است، باید برای فصل بعدی آماده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: شروع لیگ برای بازیکن سم است، باید برای فصل بعدی آماده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید