فال روزانه 09، 08، 1398

به گزارش پریها، فال روزانه پنج شنبه 9 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سال بسیار خوبی را در پیش رو دارید و از این بابت تولدتان را تبریک می گوییم، اما این سال تنها زمانی به کام شما خواهد بود که از دوستان و افراد فامیل یاری بگیرید و مطمئن باشید در سال پیش رو، به تنهایی کاری را به پیش نخواهید برد. تا می توانید دامنه دوستان خود را افزایش دهید و در محافل جدید و فعالیت های اجتماعی تازه شرکت کنید. گذر زمان را در سالی که پیش رو است جدی بگیرید و توجه ویژه ای به ماه های آذر و دی داشته باشید. در این ماه ها ایده های جدیدی به ذهن شما خطور می نماید، این ایده ها ممکن است ساده و بی اهمیت به نظر برسد اما اگر آنها را جدی بگیرید تغییر مهمی در تمام زندگی شما ایجاد خواهد شد. دی و بهمن ماه امسال را با احتیاط سپری کنید و در این 2 ماه تا می توانید به فکر صرفه جویی باشید چرا که تهدید اقتصادی خطرناکی در کمین شما است. فکر و خیال های زیادی در اسفند ماه سروقت شما می آید که نباید آنها را جدی بگیرید. تیرماه سال آینده سفری پرهیجان انتظار شما را می کشد و تا می توانید در این سفر خوش بگذارنید، چرا که ماه های شهریور و مهر، برای شما پرکارترین ماه های سال به حساب می آیند و در این ماه ها حتی وقت سرخاراندن پیدا نمی کنید.

فال روزانه 09، 08، 1398

اخیراً با فرد عجیب و ناشناسی صحبت نموده اید که گفت و گوی شما با این فرد تأثیر زیادی در ازدواج و نگرش تان به زندگی داشته است و فکر می کنید در زندگی خانوادگی به اندازه کافی آزادی عمل ندارید. از قلم نیاندازید که افراد دیدگاه های مختلفی نسبت به ازدواج و زندگی دارند و تعریف آزادی عمل در زندگی، میان افراد متفاوت است. با این حساب اجازه ندهید حرف های دیگران تأثیر زیادی روی ازدواج و زندگی شما بگذارد و راهی که فکر می کنید به صلاح تان است در پیش بگیرید. تصمیم مهمی باید بگیرید و دقیقاً نمی دانید چه چیزی به نفع شما است. این قضیه ذهن شما را مشغول نموده و حسابی کارهای تان عقب مانده است. در چند روز آینده فرصتی را برای استراحت و گشت و گذار اختصاص دهید و مطمئن باشید به محض اینکه سر شما خلوت تر شد، بهترین تصمیم را بدون هیچ نگرانی اتخاذ خواهید کرد.

امروز زمان آن است که تغییری که مدت ها است می خواهید در زندگی بدهید را عملی کنید و خاطرتان جمع باشد که هیچ چیزی جلوی شما را در انجام این تغییر نخواهد گرفت. این تغییر ممکن است به مذاق دیگران خوش نیاید، اما شما بد کسی را نمی خواهید و در درازمدت، اطرافیان به این تغییر عادت می نمایند و ممنون دار شما خواهند بود. به یکی از دوستان یا آشنایان قول داده اید کاری برای او انجام دهید اما امروز و فردا نموده اید و دوست شما همچنان منتظر وفای عهد شما است. این دوست را بیشتر از این معطل نگذارید و با انجام کاری که به او قول داده اید، ثابت کنید که حتی اگر سرتان برود، قو ل تان نمی رود.

زمین وزمان به فکر بازکردن گره های زندگی شما افتاده اند اما خودتان متوجه نیستید و به همین دلیل نیز گره ای از کار شما باز نمی گردد. امروز زمان خوبی است که آستین بالا بزنید و به فکر حل مسائل باشید. مطمئن باشید از راه هایی که هرگز فکرش را نمی کردید برای شما یاری فرا خواهد رسید. تعادل خوبی میان کار و زندگی ندارید و اعضای خانواده از کارکردن بیش از حد شما خسته شده اند. اجازه ندهید این شرایط بیش از این ادامه پیدا کند و به خودتان قول بدهید که از حالا به بعد هر روز، زمان خاصی را به خانواده اختصاص دهید.

در سه یا چهار سال گذشته مشغول به انجام کار بسیار مهمی بوده اید و تلاش های تان در طول این سال ها در حال به بار نشستن است. از حالا به بعد زمان بهره برداری از این تلاش ها فرا رسیده و در موفقیتی که به آن دست پیدا نموده اید، دوستان و آشنایان را هم سهیم کنید. در چند روز آینده به مهمانی خانوادگی یا جلسه ای رسمی دعوت هستید و اصلاً حوصله حضور در این مراسم را ندارید. پیشنهاد می کنیم به هر قیمتی که شده در این مراسم حضور پیدا کنید چرا که شرکت در این مراسم شرایطی برای دیدار با دوستان یا همکاران قدیمی را فراهم می نماید و افق های جدیدی در کار یا زندگی شخصی پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

روزی سرشار از انرژی را آغاز کرد ه اید و احساس می کنید این روز با روزهای معمولی فرق می نماید، این احساس شما کاملاً درست است و تغییری در زندگی شما در حال شکل دریافت است که خودتان متوجه آن نمی شوید و نتیجه این تغییر حدود 7 ماه دیگر معین خواهد شد. در طول چند ماه آینده آزادی عمل و اعتمادبه نفس بیشتری پیدا می کنید. این شرایط را به فال نیک بگیرید و کارهایی که از مدت ها پیش انجام آنها را به تعویق انداخته اید، از هم اکنون آغاز کنید. در چند ماه آینده مشاجره های فامیلی میان شما و اعضای خانواده رخ می دهد. از این مشاجره ها هیچ راه گریزی ندارید و سعی کنید با شکیبایی و مدارا، کسی را از خود دلخور نکنید.

کارهای خوبی در پیش روی شما واقع شده است اما تخصص لازم را برای انجام این کارها ندارید و به همین دلیل هم همواره عقب مانده اید. پیشنهاد می کنیم به جای اینکه افسوس گذشته را بخورید، امروز را به فال نیک بگیرید و با ثبت نام در دوره های آموزشی، به فکر ارتقای علم و دانش خود باشید تا فرصت های خوبی که پیش روی شما قرار می گیرد را به همین راحتی از دست ندهید. اعضای خانواده بادلایلی بی اساس جلوی پیشرفت شما را گرفته اند و از آنجایی که نمی خواهید دل اعضای خانواده را بشکنید، از خود دفاع نمی کنید و راه پیشرفت شما بسته شده است. بخت و اقبال از امروز تا چند ماه آینده با شما یار است و از درِ مصاحبه با اعضای خانواده وارد شوید و دلایل خود را برای پیشرفت با آنها درمیان بگذارید. مطمئن باشید این بار از خانواده پاسخ منفی نخواهید شنید.

امروز هیچ اتفاق خاصی برای شما نمی افتد اما روز بسیار مهمی است چرا که از همین امروز تا چند ماه آینده، هیچ چیز جلوی شما را نمی تواند بگیرد و تغییرات اساسی و مهمی در زندگی شخصی یا محل کار شما اتفاق خواهد افتاد. در چند ماه آینده دیدگاه های جدیدی از زندگی پیش روی شما قرار می گیرد و رویکرد شما به کار و زندگی با چیزی که تاکنون داشته اید تفاوت خواهد نمود. اکنون که بادهای موافق بر بادبان های کشتی شما می وزد، از هیچ چیزی نهراسید و با تمام قدرت به دل زندگی بزنید. برای انجام کارهای جدید روی یاری دوستان و آشنایان حساب باز کنید و به استقبال آینده ای طلایی بروید.

مسائل گریبان شما را در زندگی رها نمی نمایند و فکر می کنید هیچ کاری از دست تان برای حل کردن مسائل بر نمی آید و گرفتاری های خود را به حساب بخت و اقبال نامساعد گذاشته اید. اما کلید حل این مسائل در دست شما واقع شده است و با تلاش و تلاش در چند ماه آینده هیچ مسئله ای در زندگی شما باقی نخواهد ماند. مدت زیادی است از دوستان خود خبری نگرفته اید و حسابی دلتنگ شما هستند، پیشنهاد می کنیم اولین فرصتی که دست داد را به ملاقات دوستان خود بروید و با دوری دریافت از مسائل، ذهن خود را برای روزهای پرانرژیِ پیش رو آماده کنید.

خبر بسیار خوشی به دست شما می رسد. این خبر بازتاب چشمگیری در زندگی شما خواهد داشت به شرط آنکه پذیرای تغییرات باشید. یکی از دوستان یا اعضای خانواده حسابی گرفتار شده و پول هنگفتی احتیاج دارد که شما از فراهم کردن آن ناتوان هستید. این مشکل را با دیگر آشنایان خود مطرح کنید، چه بسا که آنها حاضر شوند مبلغی از پول مورد نظر دوست شما را برگردن بگیرند. در یکی دو هفته آینده شرایطی برای مسافرت فراهم می گردد، این مسافرت به خیر شما نیست و از آن صرف نظر کنید، در عوض ماه های آینده را حسابی سرگرم کار شوید و فرصت های موجود را غنیمت بدانید.

بر سر دوراهی گیر نموده اید و موقعیتی مهم در پیش رو دارید که زندگی شما را تغییر می دهد، اما نمی دانید کدام تصمیم به نفع شما است و به همین دلیل هم حوصله هیچ کاری را ندارید. اجازه ندهید اوضاع به همین منوال بماند و با یکی از بزرگان فامیل مشورت کنید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما بیمار شده و تاکنون فرصت ننموده اید به عیادت او بروید. امروز زمان خوبی است تا به دیدار و دلجویی این دوست یا آشنای بیمار خود بروید و برایش آروزی سلامت کنید.

تازه از سفر برگشته اید و این سفر تأثیر زیادی روی شما داشته و دیگر نمی خواهید به زندگی معمولی خود بازگردید. اما شما بهتر از ما می دانید که از زندگی گریزی نیست و اگر می خواهید زندگی بهتری داشته باشید باید از هم اکنون به فکر تغییر باشید. روحیه بانشاط و شوخ طبعی دارید. یکی از همکاران یا افراد فامیل از شوخی های شما دلگیر شده و به رغم اینکه نمی خواستید ناراحتش کنید، حسابی از شما به دل گرفته است. اجازه ندهید این دلخوری ریشه بدواند و رابطه شما را تیره و تار کند، در عوض پیشدستی کنید و حتی برای یک روز هم نگذارید کسی از شما دلخور بماند.

سبک زندگی سنتی و معمولی دارید و این زندگی روی رابطه زناشویی یا رفاقت شما تأثیر گذاشته، چرا که اطرافیان دنبال تغییرات و چیزهای جدید و تازه می گردند، اما شما هیچ وقت حوصله تغییر و تنوع را در زندگی ندارید. پیشنهاد می کنیم حرف ما را زمین نیاندازید و برای یک بار هم که شده برای تغییرات سازمخالف نزنید. مطمئن باشید این تغییرات نشاط و شادی را در زندگی خانوادگی یا رفاقت شما به دنبال خواهد داشت.

منبع: برترین ها
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2985

به "فال روزانه 09، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 09، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید