عملکرد 28 دروازه بان لیگ برتر، رکورد در اختیار شاگردان ویلموتس

به گزارش پریها، تا خاتمه هفته ششم رقابتهای لیگ برتر جمعا 48 بازی در چارچوب این مسابقات برگزار شده و 27 دروازه بان در ترکیب 16 تیم حاضر در این رقابتها به میدان رفته اند. پیغام نیازمند و رشید مظاهری هر کدام با 6 کلین شیت و 540 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه، بهترین عملکرد را داشته اند.

عملکرد 28 دروازه بان لیگ برتر، رکورد در اختیار شاگردان ویلموتس

به جز مظاهری و نیازمند(هر دو در اردوی تیم ملی شاگرد ویلموتس هستند)، 3 دروازه بان دیگر با انجام دیدارهای کمتر هنوز دروازه شان بسته مانده و شهاب گردان با دریافت تنها 2 گل در 6 بازی یکی از بهترین های این فصل بوده است.

بیشترین کلین شیت ها

ناصر سالاری با 3 بار حضور در دروازه صنعت نفت و ثبت 3 کلین شیت و بسته نگه داشتن 270 دقیقه دروازه اش، بعد از نیازمند و مظاهری بهترین عملکرد را از این نظر داشته است.

رادشوویچ دروازه بان دوم پرسپولیس نیز با 2 کلین شیت از 2 بازی و نیما میرزا آزاد دروازه بان تیم نساجی با یک کلین شیت از یک بازی، دیگر دروازه بانهایی هستند که 100 درصد کلین شیت داشته و تاکنون دروازه شان باز نشده است.

از نظر تعداد کلین شیت عملکرد دروازه بانهایی که فرصت بازی در این مسابقات را پیدا نموده اند به ترتیب مظاهری و نیازمند با 6، شهاب گردان از فولاد با 4 و ناصر سالاری از صنعت نفت به همراه رحمتی با 3 کلین شیت نفرات برتر هستند.

9 نفر بدون کلین شیت

9 دروازه بان هم بدون داشتن تجربه کلین شیت تا سرانجام هفته ششم به کارشان سرانجام دادند که عبارتند از: مهرداد بشاگردی و میلاد فراهانی از گل گهر، احمد گوهری از سایپا، سیدحسین حسینی از استقلال، ماکسیم کوویلیتایا و ابوالفضل درویشوند از شاهین بوشهر، علیرضا حیدری از ماشین سازی، محمد باقر صادقی از ذوب آهن و وحید شیخ ویسی از پیکان هستند.

سنگربان فولاد در تعقیب بهترین ها

بعد از مظاهری، نیازمند، سالاری، رادشوویچ و میرزا آزاد که هنوز دروازه شان باز نشده، شهاب گردان با یک گل خورده به ازای هر 270 دقیقه بهترین عملکرد را دارد، مهدی رحمتی از شهر خودرو به ازای هر 180 دقیقه یک گل و حبیب فر عباسی از نفت مسجد سلیمان به همراه محمد دریس از صنعت نفت هر کدام به ازای هر 135 دقیقه یک گل خورده، دارای بهترین عملکرد هستند.

ضعیف ترین عملکرد

وحید شیخ ویسی که در دو بازی برای پیکان به میدان رفت و 144 دقیقه برای این تیم بازی نموده، 5 بار دروازه اش باز شده تا به ازای هر 29 دقیقه بازی یک گل خورده، از این نظر ضعیف ترین عملکرد را داشته باشد.

محمد باقر صادقی از ذوب آهن با یک گل خورده به ازای هر 30 دقیقه بازی، ابوالفضل درویشوند از شاهین بوشهر با یک گل خورده به ازای هر 39 دقیقه بازی، علیرضا حیدری از ماشین سازی به همراه حامد فلاح زاده از سایپا با یک گل خورده به ازای هر 45 دقیقه در رده های بعدی قرار دارند.

بیشترین گل خورده

از نظر تعداد گل خورده ابوالفضل درویشوند از شاهین به همراه محمد امین رضایی از نساجی هر کدام با 9 گل خورده ضعیف ترین عملکرد را داشتند و حامد لک از ماشین سازی با 8 گل خورده در رده بعدی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2907

به "عملکرد 28 دروازه بان لیگ برتر، رکورد در اختیار شاگردان ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد 28 دروازه بان لیگ برتر، رکورد در اختیار شاگردان ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید