صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود

به گزارش مجله پریها، روزنامه الرایه قطر با بررسی جدول گروه پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نوشت: پرسپولیس با کسب یک پیروزی دیگر می تواند صعود خودش به عنوان تیم اول را قطعی کند و الریان باید با پیروزی در بازی های باقیمانده به عنوان تیم دوم برتر صعود کند.

صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود

در این گزارش که به بررسی شانس صعود یاران شجاع خلیل زاده پرداخته آمده است: شکست اخیر الریان مقابل الوحده امارات کار این تیم را سخت کرده با این وجود همچنان شانس صعود باقی مانده است. الریان باید فردا الوحده را در بازی برگشت مغلوب کند و در بازی پنجم گوای هند را شکست بدهد. در سوی دیگر پرسپولیس که با 9 امتیاز صدرنشین گروه است اگر گوای هند را در بازی برگشت شکست بدهد صعود خودش را به عنوان تیم صدرنشین در این گروه قطعی خواهد کرد. در صورت پیروزی پرسپولیس رقابت برای کسب جایگاه دوم ادامه خواهد داشت و الریان با پیروزی در هر سه بازی باقیمانده می تواند به صعود امیدوار باشد تا در میان سه تیم برتر دوم منطقه غرب قرار بگیرد.

پرسپولیس در این گروه با 9 امتیاز صدرنشین است، الوحده امارات با 4 امتیاز در جایگاه دوم واقع شده است و گوای هند با 2 امتیاز در مکان سوم همچنین الریان با یک امتیاز قعرنشین جدول است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4125

به "صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید