صعود فدرر و ویلیامز در شب حذف بانوی شماره دو دنیا

به گزارش پریها، تنیسورهای سوییسی و آمریکایی با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک چهارم نهایی اُپن آمریکا صعود کردند اما اشلی بارتی مغلوب وانگ شد و از این رقابت ها کنار رفت.

صعود فدرر و ویلیامز در شب حذف بانوی شماره دو دنیا

به گزارش پریها، دور چهارم تنیس اُپن آمریکا یکشنبه شب شروع شد که در مهمترین بازی، راجر فدرر برابر دیوید گوفین نهاده شد و توانست با پیروزی 3 بر صفر به یک چهارم نهایی صعود کند. مرد شماره سه دنیا دو ست نخست را با نتایج مشابه 6 بر 2 به نفع خود خاتمه داد و توانست در ست سوم 6 بر صفر پیروز گردد.

گریگو دیمتروف نیز با پیروزی 3 بر صفر مقابل الکس دمینائور در جمع هشت تنیسور برتر نهاده شد.

در بخش بانوان اشلی بارتی مقابل وانگ نهاده شد و 2 بر صفر مغلوب گردید. بانوی شماره دو دنیا در ست نخست 6 بر 2 مغلوب شد و در ست بعد نیز 6 بر 4 نتیجه را واگذار کرد تا از صعود به دور بعد باز بماند.

کارولینا پلیسکووا هم با شکست 2 بر یک مقابل کونتا از صعود به یک چهارم نهایی بازماند. بانوی شماره سه دنیا در ست نخست به سختی توانست حریفش را با نتیجه 7 بر 6 شکست دهد اما دو ست دیگر را با نتایج 6 بر 3 و 7 بر 5 واگذار کرد.

در این شب سرنا ویلیامز برابر مارتیچ نهاده شد و 2 بر صفر پیروز شد. تنیسور آمریکایی در ست نخست 6 بر 3 حریفش را شکست داد و ست دوم را با نتیجه 6 بر 4 به نفع خود خاتمه داد.

مرحله یک هشتم نهایی تنیس اُپن آمریکا بامداد امروز (دوشنبه) پیگیری می گردد که در مهمترین بازی نواک جوکوویچ برابر استن واورینکا قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2842

به "صعود فدرر و ویلیامز در شب حذف بانوی شماره دو دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود فدرر و ویلیامز در شب حذف بانوی شماره دو دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید