شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس

به گزارش مجله پریها، روز گذشته تمرین استقلال اتفاق تلخی را به خود دید. پرسش توهین آمیز از وینفرد شفر سبب شد تا او با دلخوری از جمع خبرنگاران دور گردد.

شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، خبرآنلاین در ادامه نوشت: خبرنگاری دو، سه بار از او پرسید که آیا شایعه بیماری اش درست است و هر بار مترجمش سعی می کرد چنین سئوالی را نپرسد اما انتها سئوال طرح شد. مرد سپیدموی استقلالی، نگاهی به خبرنگار جوان انداخت و گفت:شما چیزی درباره احترام می دانی؟ به خانه ات برو! و از جمع خبرنگاران دور شد.

ماجرا اما خیلی ساده است. خیلی از ما خیلی وقت ها اسم ها را برای لحظاتی فراموش می کنیم و گاه برای شفر هم این اتفاق می افتد اما در انتها بازی با نساجی در حقیقت او بازی با پرسپولیس را از یاد نبرده بوده و این کار پلتیکی از سوی سرمربی آبی ها قرار بوده باشد که البته کار دست خودش داده است. شفر به دستیارانش گفته است که قصد داشته با این ترفند نشان دهد بازی با پرسپولیس این قدر برایش مسئله مهمی نیست که حتی اسمش یادش بماند! همان کاری که قبل ترها و پیش از داربی فصل قبل انجامش داده بود و پرسپولیس را دومین تیم صاحب تماشاگر ایران خوانده بود. به عنوان تیم کوچکتر پایتخت. این شوخی همراه با خنده اما کار دستش داد و گفتند او آلزایمر دارد. اتفاقی که گشتن شایعه اش آن پرسش ناپسند را در تمرین دیروز آبی ها رقم زد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 512

به "شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید