شهبازی: هر سه بازی برای دختران ایران حکم فینال را دارد

به گزارش پریها به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سمیه شهبازی درباره وضعیت عملکرد بازیکنان گفت: با توجه به تمریناتی که در این دو روز انجام دادیم، خوشبختانه از لحاظ روحی بازیکنان نشان دادند که به آمادگی نسبی رسیده اند و می خواهند در هر بازی با امتیاز از زمین مسابقه بیرون بیایند.

شهبازی: هر سه بازی برای دختران ایران حکم فینال را دارد

مربی تیم فوتبال جوانان اضافه نمود: بعد از صعود به دور دوم به مدت دو ماه اردو نداشتیم و از بهمن ماه اردوهای انتخابی را آغاز کردیم و اسفندماه سال گذشته به تورنمنت بین المللی سوچی اعزام شدیم. با تیم های بلاروس، آذربایجان و روسیه بازی کردیم و توانستیم مقام دوم این رقابتها را کسب کنیم. از ابتدای سال 98 بطور مستمر اردوهای آماده سازی را هر دو هفته یکبار برگزار کردیم و در اردوی پیش از اعزام به ویتنام یک دیدار محبت آمیز با تیم آذرخش تهران انجام دادیم تا بچه ها به هماهنگی های لازم برسند.

وی در ادامه درباره بازی امروز برابر ویتنام گفت: شناخت کاملی از این تیم داریم. فیلم بازی های آنها را دیدیم و برای بازیکنان آنالیز کردیم. برابر میزبان بازی می کنیم و مطمئناً این تیم هم برای پیروزی به میدان خواهد آمد. اگر بچه ها تمام نکاتی را که در تمرینات انجام داده اند، امروز در زمین مسابقه به اجرا بگذارند، می توانیم امتیاز بازی را بدست بیاوریم. معتقدم هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد.

شهبازی اضافه نمود: آنچه مسلم است خیلی مانده تا به فوتبال ایده آل خوب برسیم. خوشبختانه فدراسیون از رده های پایه فوتبال بانوان به خوبی حمایت می کند. امیدوارم بچه ها از این فرصت هایی که فدراسیون برای آنها ایجاد می کند به خوبی استفاده کنند تا بتوانیم در آینده مانند تیم ملی فوتسال بانوان، یک تیم ملی فوتبال بزرگسال خوب نیز داشته باشیم.

مربی تیم ملی جوانان بانوان در پایان گفت: به نظرم جهت مناسبی پیش روی فوتبال بانوان ایران باز شده است. بازی های تیم ملی فوتبال بانوان در رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور مشاوران فنی آقا اصولی تر شده است. هدف اصلی این بود که فوتبال بانوان برنامه داشته باشد و این اتفاق هم افتاد، صرف نظر از باخت ها، ما در دفاع و حمله مانند گذشته نیستم و با برنامه همه کارها را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2429

به "شهبازی: هر سه بازی برای دختران ایران حکم فینال را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهبازی: هر سه بازی برای دختران ایران حکم فینال را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید