روابط عمومی ایمیدرو: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می گیرد

به گزارش مجله پریها، روابط عمومی ایمیدرو در واکنش به گزارشی در مورد واگذاری معدن آلبلاغ به قرارگاه خاتم نوشت: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می گیرد.

روابط عمومی ایمیدرو: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می گیرد

به گزارش گروه دانشگاه مجله پریها، پیرو درج گزارشی با عنوان تزریق امید به معدن رها شده آلبلاغ اسفراین در مجله پریها در تاریخ 9 آذر ماه جاری در مورد محدوده اکتشافی آلبلاغ اسفراین، روابط عمومی ایمیدرو جوابیه ای صادر کرد که در آن آمده است:

پس از صدور پروانه اکتشاف البلاغ در اردیبهشت سال 99 به نام ایمیدرو، فعالیت های اکتشافی در این محدوده انجام شده و گزارش پایانیِ فاز های اکتشافی مرحله شناسایی و پی جویی در مورخ 1/9/99 جهت آنالیز و اخذ تاییدیه به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارسال شده است.

در ضمنً مطابق قانون معادن ماموران انتظامی می باید حسب درخواست وزارت صنعت، معدن و تجارت بلافاصله از برداشت های غیر مجاز در منطقه جلوگیری به عمل آورند با این وجود و با توجه به درخواست استان، ایمیدرو به جهت پشتیبانی و یاری به استان اقدام به دوبار برگزاری مناقصه جذب پیمانکار حفاظتی نموده که متاسفانه حتی با وجود هماهنگی و همکاری سازمان صمت و مقامات استان، شرکت کننده ای نداشته است. در حال حاضر برای سومین مرتبه مناقصه فوق در جریان است و امیدواریم با هماهنگی مقامات استان منجر به کسب نتیجه و انتخاب پیمانکار حفاظتی گردد.

در ضمنً ایمیدرو در راستای همکاری با استان علاوه بر اجرای عملیات اکتشاف فاز های شناسایی و پی جویی نسبت به نصب کانکس و استقرار نگهبان، ارسال نیرو های آتشباری و تخریب تونل های غیر ایمن اقدام نموده است و اقدامات لازم جهت برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار احداث راه دسترسی به منطقه آلبلاغ را در دست اجرا دارد.

کلیه اقدامات فوق نمایانگر همکاری وتلاش وافر ایمیدرو در جهت حل مشکل بوجود آمده در استان با همکاری سازمان صمت و مقامات استان است.

امیدواریم با جذب پیمارنکار حفاظتی به سرعت بقیه اقدامات لازم نیز در این معدن توسط ایمیدرو صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3845

به "روابط عمومی ایمیدرو: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط عمومی ایمیدرو: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید