رفیق باب اسفنجی سوژه یک سریال می شود

به گزارش مجله پریها، رفیق و همسایه باب اسفنجی شخصیت اصلی یک سریال شد تا یک اسپین آف دیگر برای این کارتون شناخته شده خلق شود.

رفیق باب اسفنجی سوژه یک سریال می شود

به گزارش گروه فرهنگی مجله پریها به نقل از ورایتی، شبکه نیکلودئون قصد دارد تا شوی پاتریک استار را به عنوان یک سریال جداگانه در فضای انیمیشن باب اسفنجی شلوارمکعبی بسازد.

شخصیت اصلی این سریال شخصیت پاتریک استار با صداپیشگی بیل فیگرباکی از انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی خواهد بود.

فصل اول این سریال در 13 اپیزود توسط نویسندگان سریال اصلی تولید می شود.

سریال شوی پاتریک استار با تمرکز بر پاتریک که یکی از دوستان باب اسفنجی در سریال اصلی است و خانواده او ساخته می شود. این سریال شخصیت های کاملاً جدیدی خواهد داشت و ممکن است گاهی شخصیت های انیمیشن باب اسفنجی هم در آن ظاهر شوند.

از اوایل سال 2019 تمایل مدیر شبکه نیکلودئون برای تولید این اسپین آف مطرح شده بود.

این دومین اسپین آف از انیمیشن باب اسفنجی است که راهی نیکولدئون می شود و پیشتر کمپ کورال یک انیمیشین کامپیوتری به عنوان پیش درآمد این سریال برای همین شبکه در دستور ساخت قرار گرفت. این اسپین آف درباره باب اسفنجی 10 ساله است که در یک تعطیلات تابستانی راهی کمپ می شود.

باب اسفنجی شلوارمکعبی انیمیشنی که سال 1999 توسط استیون هیلنبرگ فقید خلق شد، قدیمی ترین و طولانی ترین سریال انیمیشنی این شبکه است که در 18 سال اخیر به عنوان انیمیشن محبوب بچه ها مطرح بوده است. باب اسفنجی با دوستانش شخصیت های این سریال را تشکیل می دهند. پاتریک هم همسایه باب است که زیر دریا و 2 خانه آن طرف تر از باب اسفنجی زندگی می کند و یک عروس دریایی است.

از این سریال چند فیلم سینمایی نیز ساخته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3618

به "رفیق باب اسفنجی سوژه یک سریال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفیق باب اسفنجی سوژه یک سریال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید