رضا یزدانی به دعوت خادم چراغ سبز نشان می دهد؟

به گزارش مجله پریها، رضا یزدانی چهره شاخص و محبوب کشتی ایران از سوی کادر فنی تیم ملی برای حضور در تورنمنت روسیه دعوت گردیده اما معین نیست وی پس از 2 سال دوری از میادین برنامه ای برای حضور در تیم ملی دارد یا خیر؟

رضا یزدانی به دعوت خادم چراغ سبز نشان می دهد؟

به گزارش خبرنگاران، رضا یزدانی چهره شاخص کشتی ایران و دارنده 2 مدال طلای جهان با وجود مصدومیت شدید و با آشیل پاره پای راست عازم المپیک ریو شد اما علی رغم کوشش زیاد نتوانست به مدال برسد تا برای دومین مرتبه مصدومیت مانع او برای رسیدن به مدال المپیک گردد.

یزدانی پس از المپیک 2016 ریو انتها با وسواس و حساسیت زیاد پس از ماه ها اسفند ماه سال 95 در آلمان و زیر نظر تیم پزشکی متخصص پای خود را جراحی کرد. او پس از چند ماه آرام آرام تمریناتش را از سر گرفت و طبق قانون فرایند انتخابی برای اینکه بتواند شانس رسیدن به دوبنده تیم ملی را در مرحله نهایی داشته باشد باید در مرحله نخست انتخابی تیم ملی که فروردین ماه سال جاری برگزار گردید، شرکت می کرد اما بدلیل دوری از شرایط ایده آل و برخی مشکلات دیگر قید حضور در این رقابت ها را زد.

در حالیکه یزدانی این انتظار را داشت مجوز حضور او در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی صادر گردد، شورای فنی به او و برخی دیگر از کشتی گیران صاحب نام که فاقد سهمیه بودند برای حضور در مرحله نهایی انتخابی مجوز نداد. دوری 2 ساله یزدانی از میادین و عدم اطلاع کادر فنی از شرایط این کشتی گیر دلیل این تصمیم شورای فنی بود اما در عین حال از او و تعدادی دیگر از چهره های کشتی ایران دعوت کرد تا در صورت دلخواه در اردوهای تیم ملی شرکت کند، موضوعی که هیچ گاه با استقبال یزدانی روبرو نشد.

پس از معین شدن اسامی کشتی گیران اعزامی ایران به بازی های آسیایی اندونزی، کادر فنی تیم ملی به یزدانی این فرصت را داد در یک تورنمنت خارجی محک بخورد تا در صورت داشتن شرایط مناسب این شانس را داشته باشد در رقابت های جهانی مجارستان برای ایران کشتی بگیرد.

امروز(شنبه) اسامی نفرات مد نظر کادر فنی تیم ملی برای اعزام به تورنمنت دیمیتری کرکین که روزهای 15 تا 17 شهریورماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می گردد، اعلام شد و نام رضا یزدانی نیز در میان نفرات اعزامی به این رویداد است.

این درحالیست که یزدانی طی ماه های اخیر هیچ ارتباطی با مسئولان فدراسیون یا کادر فنی تیم ملی نداشته و آن ها را در جریان وضعیت خود قرار نداده است. از سوی دیگر محمود اسماعیل پور مربی رضا یزدانی در مصاحبه با خبرنگاران درباره وضعیت این کشتی گیر اظهار کرد: هیچ اطلاعی از تصمیم یزدانی ندارم و او چند روزی است که اصلا به باشگاه نمی آید تا تمرین کند. ظاهرا قصد دارد در لیگ برای یکی از تیم های بابل کشتی بگیرد و فکر می کنم تمریناتش را در باشگاهش دنبال می نماید.

باید دید آیا یزدانی از این فرصت استفاده می نماید و به دعوت فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی چراغ سبز نشان می دهد یا قصدی برای ادامه حضور در تیم ملی ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 387

به "رضا یزدانی به دعوت خادم چراغ سبز نشان می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا یزدانی به دعوت خادم چراغ سبز نشان می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید