دستیار صوتی گوگل دو زبانه شد

به گزارش مجله پریها، شرکت گوگل اعلام نمود که دستیار صوتی هوشمند جدید موسوم به گوگل هوم مکس اکنون قادر به درک دو زبان به صورت همزمان است.

دستیار صوتی گوگل دو زبانه شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گوگل، امروز گوگل اظهار داشت که دستیار هوشمندش اکنون دو زبانه گردیده است. در حالی که دستیار هوشمند گوگل در حال حاضر می تواند چندین زبان را متوجه گردد، اما از حالا می توان با دو زبان را به طور همزمان با آن صحبت کرد و گوگل هوم مکس (Google Home Max) قادر به فهم صحبت های شما خواهد بود.

زبان های پشتیبانی گردیده شامل انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و ژاپنی است که می توان همزمان از هر جفت از این زبان ها برای صحبت با گوگل هوم مکس استفاده کرد. ضمن این که چند زبان دیگر نیز طی ماه های آتی اضافه خواهد شد.

گوگل همچنین در دسترس بودن اسپیکر هوشمند خود را گسترش می دهد. این دستیار هوشمند از امروز در انگلستان، فرانسه و آلمان عرضه می گردد که مجموع کشورهای دارای این دستیار شخصی را بعد از عرضه در آمریکا، کانادا و استرالیا به عدد شش می رساند.

گوگل همچنین در حال کار بر روی استفاده بی نقص و یکپارچه دستیار صوتی گوگل هوم از کروم کست (Chromecast) به عنوان تلویزیون پیش فرض است. در این صورت نیازی نیست به دستیار گوگل بگویید در کجا مایل به پخش مدیای خود هستید.

به عنوان مثال به جای اینکه بگویید هی گوگل، فلان برنامه را در تلویزیون اتاق پخش کن، می توانید بگویید هی گوگل، فلان برنامه را پخش کن و گوگل هوم آن را در دستگاهی که شما از پیش انتخاب نموده اید، پخش می نماید.

شما همچنین می توانید پاسخ های بصری از دستیار گوگل را به لطف کروم کست و گوگل هوم در صفحه تلویزیون خود مشاهده کنید. در حالی که حتی آنچه را که در حال تماشای آن هستید، قطع نمی نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 307

به "دستیار صوتی گوگل دو زبانه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیار صوتی گوگل دو زبانه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید