در حاشیه سفر مونسان به اسپانیا نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی با تورگردانان و فعالان صنعت گردشگری در مادرید برگزار گردید

به گزارش پریها، نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تورگردانان و فعالان صنعت گردشگری در حاشیه سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا برگزار گردید.

در حاشیه سفر مونسان به اسپانیا نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی با تورگردانان و فعالان صنعت گردشگری در مادرید برگزار گردید

در این نشست که حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا نیز حضور داشت، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن شنیدن صحبت های تور گردانان و فعالان صنعت گردشگری، راهکارهایی را در مورد برطرف مسائل مطرح شده، ارائه کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید برای توسعه گردشگری و جذب گردشگران خارجی، بر تقویت همکاری های بخش دولتی و خصوصی در این خصوص تأکید کرد.

او در ادامه به آثار فرهنگی تاریخی ارزشمند، جاذبه های گردشگری زیبا، تاریخ و تمدن کهن ایران و آداب و رسوم زیبای مردم ایران اشاره نمود و اضافه نمود: با یاری فعالان بخش خصوصی، تورگردانان و نیز سفارتخانه های ایران در خارج از کشور باید بتوانیم به افزایش جذب گردشگر به کشور یاری کنیم.

جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه سی و نهم فیتور در قالب31 تورگردان، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا 7 بهمن (27 ژانویه) دایر است، به عنوان یکی از نمایشگاه های مهم صنعت گردشگری دنیا در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 مترمربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور دنیا برگزار می گردد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2748

به "در حاشیه سفر مونسان به اسپانیا نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی با تورگردانان و فعالان صنعت گردشگری در مادرید برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در حاشیه سفر مونسان به اسپانیا نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی با تورگردانان و فعالان صنعت گردشگری در مادرید برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید