دبیر فدراسیون گلف از تشکیل کمیته مستقل تیم های ملی اطلاع داد

به گزارش پریها، مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف، نوید سامان دهی ساز و کار تیم های ملی گلف کشور را در رده های سنی مختلف داد.

دبیر فدراسیون گلف از تشکیل کمیته مستقل تیم های ملی اطلاع داد

به گزارش پریها، مهرداد جمشیدی در گفت وگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف گفت: با دستور مستقیم عزیزی رئیس فدراسیون گلف به زودی کمیته تیم های ملی گلف کشور در دو گروه بانوان و آقایان راه اندازی خواهد شد و با انتخاب سرمربی رده های سنی زیر 18 سال، 18-55 سال و بالای 55 سال در گروه آقایان و همچنین رده سنی زیر 18سال و بزرگسالان در گروه بانوان تشکیلات تیم های ملی شکل رسمی به خود خواهد گرفت.

دبیر فدراسیون گلف با اشاره به اهمیت سامان دهی وضعیت تیم ملی گلف کشور توضیح داد: توجه به ضرورت تقویت بنیه تیم های ملی از اهم مواردی است که در دستور کار فدراسیون قرار گرفته و بدین منظور احتیاج به استفاده از مربیان متخصص و مجرب، بازیکنان باتجربه و نیز برگزاری اردوهای انتخابی و تدارکاتی داخلی و خارجی داریم که برنامه ریزی های لازم جهت تحقق این امر مهم در حال شکل گیری است.

دبیر فدراسیون گلف با اشاره به برنامه های بلند مدت فدراسیون برای پشتوانه سازی تیم های ملی گلف کشورمان اضافه نمود: در گام نخست هدف ما شناسایی استعدادهای برتر و راهنمایی نیروی جوان برای حضور در اردوهای کشوری است تا بتوانیم به یک پشتوانه سازی پرتوان برای تیم های ملی دست پیدا کنیم.

وی تاکید نمود: بنابراین با تشکیل کمیته مستقل تیم های ملی این اتفاق جدید مدون تر و بصورت کاملا جدی در هر دو گروه بانوان و آقایان پیش خواهد رفت و امید است که با اقدامات فنی که مقرر شده رنکینگ گلف ایران در مسابقات بین المللی با جهش رو به رشدی روبرو گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2165

به "دبیر فدراسیون گلف از تشکیل کمیته مستقل تیم های ملی اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون گلف از تشکیل کمیته مستقل تیم های ملی اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید