خودرو الکتریکی دایسون در آسیا متولد می گردد ، سرمایه گذاری بریتانیایی ها در سنگاپور

به گزارش مجله پریها، شرکت دایسون به زودی خط فراوری جدید خودرو الکتریکی خود را در سنگاپور راه اندازی می نماید. این یک برنامه بلندمدت است و زمان بهره برداری آن سال 2021 اعلام گردیده است.

خودرو الکتریکی دایسون در آسیا متولد می گردد ، سرمایه گذاری بریتانیایی ها در سنگاپور

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب شاید کمتر فردی باور می کرد شرکت دایسون روزی از فراوری لوازم خانگی به مرحله فراوری خودرو، آن هم خودرو الکتریکی برسد. اما این روزها این اتفاق دور از ذهن به واقعیت تبدیل گردیده و قرار است شاهد خط فراوری جدید این شرکت باشیم.

این شرکت فناوری بریتانیایی روز سه شنبه گفت که قصد دارد کارخانه فراوری خودرو الکتریکی را در سنگاپور افتتاح کند چرا که این کشور را مرکزی مناسب برای گسترش برنامه های خود می داند.

این شرکت از دید بسیاری از کاربران بین المللی برای ساخت جارو برقی، دست خشک کن ها و سشوار ها شناخته گردیده است، اما در سال 2017 این گروه خودروسازی گفت که در حال کار روی وسایل نقلیه الکتریکی خود است. در ماه اوت امسال، این گروه یک مرکز آزمایشی ساخت خودرو الکتریکی را در یکی از سایتهای موجود در انگلیس خود افتتاح کرد.

اکنون به نظر می رسد کارخانه ای حرفه و بزرگ تر تا سال 2020 در سنگاپور افتتاح می گردد که احتمالا محصولاتش نیز تا 2021 آماده هستند.

جیم روان مدیرعامل شرکت دایسون در نامه ای به کارمندان خود می گوید: تیم خودروی دایسون در حال رشد است و ما آشیانه ای جدید و ایده آل برای رویاهای خود یافته ایم. واضح است که ما به سرعت سرمایه گذاری و بهره برداری از این مرکز را شروع می کنیم.

سنگاپور در حالی به مرکز ایده آل دایسونی ها تبدیل گردیده که به عنوان یک کشورنسبتا گران در حوزه فناوری در نظر گرفته می گردد. در حال حاضر 1100 کارمند دایسون در سنگاپور کار می نمایند و این شرکت انتظار دارد که این تعداد در سال های آینده دو برابر گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 716

به "خودرو الکتریکی دایسون در آسیا متولد می گردد ، سرمایه گذاری بریتانیایی ها در سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودرو الکتریکی دایسون در آسیا متولد می گردد ، سرمایه گذاری بریتانیایی ها در سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید