خطیر: هیچ اختلاف و کدورتی بین من و شفر نبوده و نیست، می خواهیم استقلالی جدید بسازیم

به گزارش پریها، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: همان طور که مدیرعامل باشگاه نیز گفته است ما می خواهیم همگی در کنار هم و برای شادی طرفداران، استقلالی جدید بسازیم.

خطیر: هیچ اختلاف و کدورتی بین من و شفر نبوده و نیست، می خواهیم استقلالی جدید بسازیم

به گزارش پریها و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال پس از خاتمه جلسه امروز هیئت مدیره این باشگاه گفت: بنده هیچ اختلافی با سرمربی تیم استقلال نداشته ام و هیچ کدورتی میان اینجانب و سرمربی تیم نبوده و نخواهد بود. همان طور که قبلاً مدیرعامل محترم باشگاه و خودم اعلام نموده بودیم اگر هم اختلافی بوده اختلاف سلیقه بوده که در خانواده بزرگ استقلال طبیعی است.

وی در ادامه اضافه کرد: آقای شفر از مربیان توانمند، بزرگ و شناخته شده در فوتبال دنیا است و من با توجه به مسئولیتم در باشگاه نهایت توان خودم را برای یاری به ایشان و به اندازه بضاعتم و برای موفقیت باشگاه به کار خواهم برد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: من کنار آقای شفر بوده، هستم و خواهم ماند و از هیچ کوششی برای موفقیت ایشان که موفقیت تیم و باشگاه استقلال است، دریغ نخواهم کرد.

خطیر خاطر نشان کرد: همان طور که مدیرعامل باشگاه نیز گفته است ما می خواهیم همگی در کنار هم و برای شادی طرفداران، استقلالی جدید بسازیم که قطعاً این کار با وجود مربی صاحب نام و بزرگى به نام آقای شفر دور از دسترس نخواهد بود و طرفداران عزیزمان بدانند که روزهاى خوبى در انتظارمان خواهد بود.

وی در خاتمه توضیح داد: باز هم تأکید می کنم آقای شفر حمایت کامل هیئت مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه و بالطبع اینجانب به عنوان عضو کوچک باشگاه را در ادامه راستا موفقیت استقلال خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2391

به "خطیر: هیچ اختلاف و کدورتی بین من و شفر نبوده و نیست، می خواهیم استقلالی جدید بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیر: هیچ اختلاف و کدورتی بین من و شفر نبوده و نیست، می خواهیم استقلالی جدید بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید