خسارت های سیل در اهواز بسیار جدی است

به گزارش پریها، شهردار اهواز با اشاره به قرار دادن اعتبار ویژه ای از محل جبران خسارت های سیل به شهرداری اهواز، گفت: خسارت هایی که در بحران سیل به اهواز وارد شد بسیار جدی است و امیدواریم دولت در این خصوص نگاه ویژه ای به اهواز داشته باشد.

خسارت های سیل در اهواز بسیار جدی است

به گزارش پریها، موسی شاعری در جلسه انعقاد موافقت نامه میان استانداری خوزستان و شهرداری اهواز برای تامین منابع اقتصادی پروژه های عمرانی شهرداری که یکشنبه شب (28 مهر) در استانداری خوزستان برگزار گردید، اظهار کرد: اداره شهرها به ویژه کلانشهرها در شرایط فعلی کشور و هزینه های سرسام آور مدیریت شهری، کار دشواری است و هیچکس به تنهایی قادر نیست مسائل گسترده یک کلانشهر را مرتفع کند و برای حل مسائل و توسعه شهر، نیازمند همراهی و هماهنگی همه دستگاه های اجرایی و عناصر تاثیرگذار بر شهر هستیم.

وی اضافه نمود: طبیعتاً همراهی اعضای شورای شهر اهواز به عنوان نهاد قانونگذار و ناظر برای مدیریت شهری در کنار مدیریت عالی استان می تواند تاثیر بسزایی در سرعت دریافت حرکت مدیریت شهری داشته باشد.

شهردار اهواز اعلام کرد: نشست ها و هماهنگی های بین استانداری خوزستان و شهرداری اهواز منجر به تامین اعتبار برنامه ریزی برای اجرای پروژه ها شد که امیدواریم در آینده پروژه ها تفکیک و معین شوند و از نظرات اعضای شورا نیز استفاده خواهیم کرد. پس از این مرحله نیز مناقصه پروژه ها برگزار و تامین اعتبار اجرای پروژه ها انجام خواهد شد.

شاعری اعلام کرد: امیدوارم دغدغه مندی اعضای شورای شهر اهواز و نگاه مجدانه نماینده عالی دولت در استان خوزستان فرصتی برای توسعه بیشتر اهواز گردد.

وی با اشاره به قرار دادن اعتبار ویژه ای از محل جبران خسارت های سیل به شهرداری اهواز، گفت: خسارت هایی که در بحران سیل به اهواز وارد شد بسیار جدی است و امیدواریم دولت در این خصوص نگاه ویژه ای به اهواز داشته باشد.

شهردار اهواز مطرح نمود: البته استاندار خوزستان نگاه ویژه ای به شهرداری اهواز دارد و بخش اعظمی از اعتبارات را برای شهرداری اهواز در نظر گرفته است اما امیدواریم این حمایت ها ادامه داشته باشد و ما نیز در جهت توسعه شهر اهواز حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2954

به "خسارت های سیل در اهواز بسیار جدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت های سیل در اهواز بسیار جدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید