جوان ترین کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند

به گزارش پریها، وب سایت دیجی رو - نهال سهیلی فر: در دنیای امروز، خیلی ­ها ادعای هوش و ذکاوت می نمایند، اما تعداد افرادی که واقعا آی کیوی بالایی داشته باشند آنقدر­ها هم زیاد نیست. برخی افراد این استعداد در خون شان است و همینطوری متولد می شوند و برخی ­ها هم این توانایی ها در آنها پرورش داده می شوند. در ادامه با معرفی 10 تا از جوا­ن ترین کسانی­ که رکورد گینس را در فارغ التحصیلی از دانشگاه به نام خود ثبت نموده اند، با ما همراه باشید.

جوان ترین کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند

1- Karl Witte

کارل در سال 1800 در آلمان به جهان آمد. پدرش سیستم فوق العاده ای برای تعلیم او داشت. کارل در 9 سالگی به 5 زبان صحبت می کرد و در سن 23 سالگی به عنوان دکتر فلسفه در دانشگاه آلمان جایگاهی برای خود دست و پا کرد.

2- Kim Ung-Yong

کیم در 6 ماهگی صحبت می کرد و در 3 سالگی مسائل فیزیک حل می کرد و تا سن 4 سالگی می توانست به زبان های مختلفی بخواند. آی کیوی او 210 رتبه بندی شده است. کیم پیروز شد در 15 سالگی دکترایش را دریافت کند. او که هم اکنون 52 سال دارد به عنوان مهندس و استاد دانشگاه کار می نماید.

3- Balamurali Ambati

Balamurali در سن 17 سالگی و در سال 1995 از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شد. او حتی در 11 سالگی کتابی تحقیقاتی راجع به ایدز نوشت.

4- Michael Kearney

چرا معلولیت و ناتوانی باید مانع زندگی افراد باشد؟ او به دلیل توانی هایش دبیرستان را در 4 سالگی به اتمام رساند. در 8 سالگی لیسانس ژئولوژی و سپس فوق لیسانس بیوشیمی گرفت. او مدرک علوم کامپیوتری هم دارد.

5- Ruth Lawrence

Ruth در 13 سالگی لیسانس خود را در رشته ریاضیات از دانشگاه آکسفورد دریافت کرد. پس از لیسانس دیگری که در رشته فیزیک گرفت در نهایت دکترای خود را در سال 1989 و در سن 17 سالگی گرفت.

6- Norbert Wiener

نوربرت در سن 14 سالگی مشغول به تحصیل در رشته ریاضیات شد. او در سن 17 سالگی توانست دکترایش را در این رشته از دانشگاه هاروارد دریافت کند.

7- Sho Yano

با داشتن نمره­ آی کیوی 200، او به راحتی توانست در سن 8 سالگی وارد دانشگاه شیکاگو گردد. در نهایت توانست در 18 سالگی دکترایش را دریافت کند.

8- Colin Carlson

کالین در 2 سالگی می ­توانست کتاب بخواند و در سن 11 سالگی در دانشگاه ثبت نام کرد. او هنوز هم جوان است و به دنبال دریافت مدارکش می باشد.

9- Juliet Beni

او در نوجوانی و در سن 15 سالگی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. او دکترایش را در رشته روان شناسی دریافت کرد.

10- Alia sabur

آلیا از 8 ماهگی می توانست بخواند. او در 10 سالگی می توانست وارد دانشگاه گردد. چرا که مدرسه ظرفیت و گنجایش هوش او را نداشت. وی در 18 سالگی به دلیل جوان ­ترین استاد دانشگاه بودن توانست نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2534

به "جوان ترین کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوان ترین کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید