توصیه مجلس به تاج: اسعتفاء بده

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، نمایندگان مجلس اعتقاد دارند که تاج باید از سمت خود استعفاء بدهد. یکی دیگر از اعضای هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس فدراسیون فوتبال باید از سمت خود کناره گیری کند.

توصیه مجلس به تاج: اسعتفاء بده

سیدکاظم دلخوش با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ابقای تاج در فدراسیون فوتبال با استناد به ماده 60 قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: قانون مصوب مجلس درباره منع به کارگیری بازنشستگان قانون موخر است و باید به این قانون استناد گردد مگر اینکه احتیاج به اصلاحات وجود داشته باشد.

وی با اشاره به دیدار رئیس فدراسیون فوتبال با رئیس مجلس و اعلام نظر علی لاریجانی مبنی بر اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل فدراسیون ها می گردد، یادآور شد:با وجود قانون مصوب مجلس تاج باید کنار برود و در این باره نظر رئیس مجلس صائب است.

دلخوش با بیان اینکه اداره قوانین مجلس باید نظر خود را درباره ابقای رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کند: همه باید به قانون منع به کارگیری بازنشستگان تمکین نمایند.

این عضو فراکسیون ورزش در انتها درباره طرح مباحثی درخصوص تعلیق عضویت ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت کناره گیری تاج گفت:مگر مملکت با رفتن آدم ها به هم می ریزد؟ قطعا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 918

به "توصیه مجلس به تاج: اسعتفاء بده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه مجلس به تاج: اسعتفاء بده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید